Семінари

Компетентність для вашої безпеки

Навчання з питань безпеки на підприємстві у клієнта  

Ми готові відповідсти на ваші питання у сфері безпеки

Наші семінари допоможуть уникнути системних помилок на всіх етапах, починаючи від визначення специфікацій й до валідації дій.

Участь в семінарах дозволить вам засвоїти ноу-хау в області реалізації вимог EN ISO 13849 і набути практичні навички роботи з асистентом SISTEMA, задача якого полягає в оцінці безпеки контролерів.

Директива з ЕМС та Директива про низьковольтне обладнання

20-го квітня 2016 року набули чинності поправки до Директиви з ЕМС (електромагнітна сумісність) та Директиви про низьковольтне обладнання. Цей семінар надасть вам повний огляд актуальних необхідних процесів та методів для дотримання вимог директив. Крім того, ми розповімо вам про правові взаємозалежності та нові важливі концепції. Ви отримаєте інформацію щодо відмінностей від попередніх завдань. Важливим аспектом тут є аналіз та оцінка ризиків, що є необхідними згідно з вимогами обох директив.

Опис Мова
Директива з ЕМС та Директива про низьковольтне обладнання [PDF, 0,11 MB]
Семінар на половину дня
англійська

Реалізація стандарту EN ISO 13849-1

В ході цього семінару ви дізнаєтесь, як виконати розрахунок елементів системи керування, що виконують функції безпеки, і як визначити надійність функцій безпеки з присвоєнням рівнів ефективності. Це описується в стандарті EN ISO 13849-1. Разом з відповідними апаратними засобами для контролерів безпеки ви ознайомитесь з методами розробки безпечного програмного забезпечення. Після навчання ви зможете визначити потрібний рівень ефективності контролера безпеки і знатимете необхідні механічні інтерфейси. Ви зможете конструювати оптимальні контролери безпеки і володітимете основними принципами та методами розрахунку досягнутого рівня ефективності. Крім того, ви ознайомитесь з можливостями програмного забезпечення SISTEMA, інструменту для аналізу функцій безпеки.

Опис Мова Версія
Реалізація стандарту EN ISO 13849-1 [PDF, 0,15 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Курс для користувачів SISTEMA

Участь в цьому семінарі для користувачів дозволяє отримати знання, необхідні для оптимальної роботи з програмою SISTEMA. SISTEMA представляє собою безкоштовне програмне забезпечення, яке поставляється BGIA для оцінки функцій безпеки. Програма надає всебічну підтримку при використанні EN ISO 13849-1 для оцінки рівнів ефективності.

Опис Мова Версія
Програмний асистент SISTEMA [PDF, 0,12 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Замовити семінар з безпеки

Надішліть заявку на проведення індивідуального семінару з безпеки. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Ви також можете взяти участь в наших планових семінарах у відповідних місцях.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити