Реалізація

Професійна підтримка з питань безпеки

Співробітник компанії Phoenix Contact розповідає клієнтам про вимоги до безпеки машин  

Ми надаємо підтримку в питаннях реалізації вимог щодо безпеки машин

Для того щоб ви могли сконцентрувати свої зусилля на основних процесах, ми надаємо комплексну підтримку в питаннях реалізації вимог до безпеки машин.

З цією метою ми надаємо підтримку на місці або ж повністю беремо на себе виконання конкретних задач у відповідності з вашими вимогами.

Підтримка процесу аналізу та оцінки ризиків відповідно до Директиви про низьковольтне обладнання та Директиви про ЕМС на місці.

20-гоквітня 2016 року набули чинності поправки до Директиви по ЕМС (електромагнітна сумісність) та Директиви про низьковольтне обладнання. Одним з ключових нововведень є чітка вимога до проведення та документування аналізу та оцінки ризиків. Ви отримаєте вичерпний огляд необхідних процесів та методик для проведення аналізу та оцінки ризиків щодо небезпеки ураження електричним струмом та небезпечних електромагнітних впливів. Крім того, ми розповімо вам про правові взаємозалежності.

Експерт від Phoenix Contact під час консультації розглядає конкретні шаблони документації. Він пояснить вам, який вміст та в якому порядку має бути внесений в документ. Заповнені вами документи на підтвердження є основою для отримання СЕ-маркування, що відповідає директиві.

Опис
Директива з ЕМС та Директива про низьковольтне обладнання [PDF, 0,17 MB]
Супровід

Надіслати запит на отримання підтримки при реалізації

Тут ви можете залишити запит на індивідуальну підтримку. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити