Аналіз/перевірка

Процес реалізації вимог Директиви з безпеки машин  

Аналізуючи ваші процеси, ми відкриваємо потенціал для їх оптимізації

Згідно з законодавством, ви повинні мати повну і вичерпну документацію, яка підтверджуватиме виконання необхідних кроків, спрямованих на задоволення вимог Директиви про ЕМС та низьковольтне обладнання.

Чи на вашому підприємстві вже запроваджено відповідний процес?

Ми вивчимо стан справ і надамо рекомендації щодо необхідних кроків для оптимізації.

Аналіз на відповідність Директиві з ЕМС

Під час аналізу відповідності вимогам європейської Директиви з ЕМС (EMV-RL) спочатку ми надамо вам базову інформацію щодо формальних законодавчих аспектів і відповідних понять. Ми пояснимо вам процедуру аналізу на відповідність, включаючи формальні зобов'язання згідно з EMV-RL. На наступному етапі в форматі інтерв'ю ми проаналізуємо відповідність процесів основним вимогам, в тому числі — на прикладі конкретного обладнання. При цьому основна увага приділяється аспекту повноти необхідної документації. Потім ми резюмуємо отримані результати і надаємо вам рекомендації щодо подальших дій. Ви отримуєте уявлення щодо наявності у вас всіх необхідних документів для аналізу відповідності вимогам EMV-RL.

Опис Мова Версія
CE Analysis EMC [PDF, 0,11 MB]
Основний аналіз CE для системних інтеграторів згідно з Директивою з ЕМС
Англійська 12.10.2015

Перевірка на відповідність вимогам Директиви з ЕМС

В рамках перевірки спочатку пояснюються методи і процеси, що використовуються при оцінці відповідності вимогам Директиви з ЕМС, стосовно до електричного обладнання та стаціонарних установок. Реалізовані на підприємстві дії відображаються в цьому процесі у вигляді контрольного листа. В результаті цієї перевірки виробник отримує прозору схему функціонування всього процесу, а також всю технічну документацію, необхідну для досягнення відповідності вимогам директиви. Таким чином, забезпечується відповідність проектування і виготовлення продукції загальновизнаним технічним правилам. Ви отримуєте уявлення про те, чи в повному обсязі представлена документація, що використовується для аналізу відповідності вимогам EMV-RL, і можете самостійно планувати необхідні дії для підвищення ступеню готовності обладнання, а також своєчасно виявляти і усувати несправності і невідповідності.

Опис Мова Версія
CE Inspection EMC [PDF, 0,11 MB]
Детальна перевірка відповідності CE для системних інтеграторів згідно з Директивою з ЕМС
Англійська 12.10.2015

Аналіз на відповідність Директиві з низьковольтного обладнання

Під час аналізу відповідності вимогам європейської Директиви з низьковольтного обладнання (NSR) спочатку ми надамо вам базову інформацію щодо формальних законодавчих аспектів і відповідних понять. Ми пояснимо вам процедуру аналізу на відповідність, включаючи формальні зобов'язання згідно з NSR. На наступному етапі в форматі інтерв'ю ми проаналізуємо, наскільки засоби захисту електричного обладнання відповідають основним вимогам, в тому числі — на прикладі конкретного електричного обладнання. Ви отримуєте уявлення щодо наявності у вас всіх необхідних документів для аналізу відповідності вимогам NSR.

Опис Мова Версія
CE Analysis LVD [PDF, 0,11 MB]
Основний аналіз CE для системних інтеграторів згідно з Директивою з низьковольтного обладнання
Англійська 12.10.2015

Перевірка на відповідність вимогам Директиви з низьковольтного обладнання

В рамках перевірки спочатку пояснюються методи і процеси, що використовуються при оцінці відповідності вимогам європейської Директиви з низьковольтного обладнання. Дії, реалізовані на електричному обладнанні, відображаються в цьому процесі у вигляді контрольного листа. В результаті цієї перевірки виробник отримує прозору схему функціонування всього процесу, а також всю технічну документацію, необхідну для досягнення відповідності вимогам директиви. Ви отримуєте уявлення про те, чи в повному обсязі представлена документація, що використовується для аналізу відповідності вимогам NSR, і можете самостійно планувати необхідні дії для усунення невідповідності.

Опис Мова Версія
CE Inspection LVD [PDF, 0,11 MB]
Детальна перевірка CE для системних інтеграторів з низьковольтного обладнання
Англійська 12.10.2015

Запит на проведення аналізу чи перевірки

Тут ви можете залишити запит на проведення індивідуального аналізу або перевірки відповідності Директиві з машинного обладнання. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити