Технології виробничих процесів

Технології виробничих процесів

Безпека виробничих процесів

Ми підтримаємо вас індивідуалізованими послугами для безпечної експлуатації виробничих установок.

Наші спеціалісти допоможуть вам з плануванням і реалізацією життєвого циклу системи безпеки за стандартом EN 61511, а також захисних систем PLT, незалежно від брендів, що використовуються. Крім того, інтеграція машин у виробничі установки може вимагати застосування Директиви з машинного обладнання. Тут допоможуть наші послуги за стандартом EN ISO 13849.

Порада

Консультація на підприємстві клієнта

Ми надаємо консультації з усіх аспектів життєвого циклу системи безпеки на місці

Ми надаємо консалтингові послуги в сфері проектування і застосування установки

  • Планування життєвого циклу системи безпеки
  • Проектування захисних пристроїв PLT
  • Інтерфейси: обладнання, що працює під тиском, машини
  • ATEX, EMV, Директива про низьковольтне обладнання
  • Організація випробувань для перевірки

Проектування

Проектування системи безпеки на підприємстві у клієнта

Ми реалізуємо для вас вимоги Директиви з машинного обладнання

Для підтвердження повноти безпеки ми визначаємо рівень функцій безпеки SIL на основі технічної документації.

Функції повинні мати достатню стійкість до дії випадкових завад. Ми реалізуємо вимоги Директиви з машинного обладнання в межах всього життєвого циклу систем безпеки.

Семінари

Навчання з питань безпеки на підприємстві клієнта

Ми готові відповісти на ваші питання в сфері безпеки

Основи функціональної безпеки для виробничих процесів
Ви отримаєте огляд вимог до захисних пристроїв систем керування виробничими процесами та ознайомитесь з методами визначення та аналізу ризиків. Крім того, ви отримаєте необхідні базові знання щодо SIL (Safety Integrity Level).

Застосування EN 61511

Цей семінар ознайомить вас з основними методами забезпечення функціональної безпеки згідно зі стандартами IEC 61511-1:2016 та іншими відповідними нормативами. Для цього буде наочно представлений загальний приклад життєвого циклу системи безпеки — від аналізу ризиків та планування захисних пристроїв PLT до оцінки, експлуатації та модифікації. Будуть надані відповіді на поширені питання щодо вибору польових пристроїв, перевірки в експлуатації і проектування безпечного програмного забезпечення.

Опис
Застосування EN 61511 [PDF, 0,11 MB]
Одноденний семінар

Інтеграція машин в технологічні установки

Часто вимоги до переробної промисловості перетинаються з вимогами до безпеки машин: наприклад, в технологічних установках також використовуються пакувальні машини або машини для транспортування упаковок.

Сфера застосування Директиви з машинного обладнання
Об'єднання машин в ланцюг може призвести до створення сукупності машин. Модифікація машин або установок регламентується визначенням суттєвої зміни. У цьому випадку на користувача покладається відповідальність виробника — в тому числі і за оцінку відповідності. Ми надаємо підтримку в питаннях виконання спеціальних вимог до безпеки машин і вимог суміжних областей безпеки, що діють на підставі чинних в Німеччині та Австрії критеріїв.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити