Семінари

Компетентність для вашої безпеки

Доповідь про Директиву з машинного обладнання  

Ми розповідаємо про ці законодавчі документи і надаємо рекомендації щодо реалізації їх вимог

В процесі придбання, введення в експлуатацію, експлуатації та модернізації установки користувач повинен керуватись найрізноманітнішими законодавчими документами.

Щоб гарантувати безпечну роботу машин, необхідно виконувати вимоги у сфері безпеки виробництва та машин.

Безпека машин для персоналу, що відповідає за безпеку

В процесі оцінки ризиків повинна аналізуватись безпека машин. Важливим аспектом цього є функціональна безпека. Цей семінар надасть вам детальну інформацію про основні вимоги діючих в Німеччині правил. Зміст навчальних матеріалів є важливим фактором при визначенні кваліфікації відповідального за безпеку персоналу.

Нормативні та технічні залежності наочно пояснюються на реальних прикладах. Крім того, користувачі отримають відповіді на типові питання щодо безпечної експлуатації машин.

Опис Мова
Безпека машин для персоналу, що відповідає за безпеку [PDF, 0,11 MB]
Одноденний семінар
Англійська

Безпека машин та правова безпека

Професійний юрист надасть вам вимоги діючих правових документів до виробників та користувачів обладнання в трьох тематичних блоках:

  • Відповідальність
  • Закупівлі
  • Дії у разі настання страхового випадку

В кінці кожного блоку будуть представлені рекомендації інженера з безпеки відносно шляхів практичної реалізації вимог. В результаті ви знатимете вимоги діючих правових документів та матимете інформацію щодо способів їх практичної реалізації.

Опис Мова Версія
Безпека машин та правова безпека [PDF, 0,12 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Безпечна експлуатація машин

Цей семінар надає можливість, на основі діючого у Німеччині розпорядження щодо експлуатаційної безпеки машин, отримати вичерпні знання про основні вимоги до безпечної експлуатації машин. Крім того, на семінарі розглядаються питання заходів з модифікації та об'єднання машин. В певних випадках на користувача машини розповсюджується відповідальність виробника, і він зобов'язаний виконувати ті вимоги, які повинен виконувати виробник. В цьому напрямку пояснюються діючі в Німеччині критерії, що допоможуть правильно оцінити ситуацію. Ви також отримаєте інформацію про можливі шляхи для уникнення відповідальності виробника і пов'язаних з нею зобов'язань.

Опис Мова Версія
Безпечна експлуатація машин [PDF, 0,11 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Основні аспекти безпеки машин

Цей семінар надає можливість отримати вичерпні знання про основні вимоги щодо безпеки машин при їх виробництві та експлуатації в Німеччині. Ви отримаєте уяву про те, наскільки необхідні системи безпеки, і про їх внесок в запобігання нещасних випадків. Ви ознайомитесь з методами та процесами, спрямованими на забезпечення безпеки машин. Ви отримаєте уяву про стандарти безпеки, основні закони, директиви та положення, що діють у Німеччині і розповсюджуються на виробників та користувачів машин.

Опис Мова Версія
Основні аспекти безпеки машин [PDF, 0,11 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Замовити семінар з безпеки

Надішліть заявку на проведення індивідуального семінару з безпеки. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Ви також можете взяти участь в наших планових семінарах у відповідних місцях.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити