Аналіз/перевірка

Професійна оцінка для вашої безпеки

Співробітник перевіряє функції безпеки машини  

Ми досліджуємо безпеку ваших машин прямо на місці

Німецький закон про охорону праці зобов'язує користувачів машин вживати заходів, спрямованих на забезпечення безпеки та здоров'я співробітників.

Крім того, згідно з діючими в Німеччині положеннями про безпеку виробництва, необхідно періодично перевіряти поточний стан системи функціональної безпеки.

Ми надаємо підтримку у виконанні цих вимог, для чого ми вивчаємо ситуацію на місці і надаємо рекомендації щодо можливих шляхів оптимізації.

Аналіз машин

В рамках аналізу машин ми проводимо оцінку стану безпеки парку обладнання або машини на місцях за участю представника замовника, відповідального за безпеку. Ця процедура виконується на основі наявних даних та технічної документації. При цьому ми визначаємо заходи, спрямовані на виконання вимог законодавства, а також — на підтримку актуального стану відповідності вимогам стандарту 2006/42/EС.

Опис Мова Версія
Основний аналіз машин [PDF, 0,13 MB]
Для користувачів машин згідно з законом про охорону праці та положеннями щодо безпеки виробництва
Англійська 12.10.2015

Перевірка машин

В ході перевірки машин ми вивчаємо правильність реалізації функцій безпеки, актуальність захисних пристроїв, а також правильність монтажу, в тому числі — з перевіркою безпечних відстаней, за участю представників замовника, відповідальних за безпеку, управління та обслуговування

Опис Мова Версія
Ретельна перевірка машин [PDF, 0,18 MB]
Для користувачів машин згідно з законом про охорону праці та положеннями щодо безпеки виробництва
Англійська 12.10.2015

Аналіз поєднання машин

В ході перевірки об'єднання машин ми вивчаємо питання про те, чи слід розглядати об'єднання наявних машин у якості сукупності машин згідно з 2-ю статтею Директиви з машинного обладнання 2006/42/EС (MRL), четвертий пункт. Щоб дії відповідали законодавству, ми аналізуємо, оцінюємо і документуємо актуальний стан. У відповідних випадках ми визначаємо необхідні заходи, що витікають з цього.

Опис Мова Версія
Аналіз для користувача обладнання [PDF, 0,23 MB]
Чи є поєднання машин сукупністю машин?
Англійська 12.10.2015

Запит на проведення аналізу чи перевірки

Тут ви можете залишити запит на проведення індивідуального аналізу або перевірки відповідності Директиві з машинного обладнання. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити