Семінари

Компетентність для вашої безпеки

Співробітники компанії Phoenix Contact навчають клієнтів поводженню з виробами для безпеки  

Наші семінари проводяться спеціалістами з Директиви з машинного обладнання

На наших семінарах ми розглянемо всі питання, по'вязані з вимогами європейської Директиви з машинного обладнання, що стосуються виробництва і збуту обладнання.

В необхідному для вас обсязі ви можете дізнатись про основні вимоги законодавства або тримати детальну інформацію про способи реалізації.

Безпека машин та правова безпека

Професійний юрист надасть вам вимоги діючих правових документів до виробників та користувачів обладнання в трьох тематичних блоках:

  • Відповідальність
  • Закупівлі
  • Дії у разі настання страхового випадку

В кінці кожного блоку будуть представлені рекомендації інженера з безпеки відносно шляхів практичної реалізації вимог. В результаті ви знатимете вимоги діючих правових документів та матимете інформацію щодо способів їх практичної реалізації.

Опис Мова Версія
Безпека машин та правова безпека [PDF, 0,12 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Директива з машинного обладнання

Цей семінар розрахований на всіх, хто збирається займатись виробництвом, введенням в експлуатацію та збутом обладнання згідно з директивами. При цьому особлива увага приділяється можливим методам оцінки, що діють в європейському економічному просторі, та способам їх реалізації на практиці з урахуванням особливостей процесів. Крім того, надається детальна інформація про те, що необхідно для того, щоб конструювати, будувати і продавати машини у відповідності до директив.

Опис Мова Версія
Директива з машинного обладнання [PDF, 0,15 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Оцінка ризиків

На цьому семінарі ви отримаєте найсвіжішу інформацію про практичне виконання оцінки ризиків з урахуванням Директиви з машинного обладнання 2006/42/ЕС. Ви зможете застосувати методи та процеси на прикладі реальної установки і задокументувати результати та вжиті на їх основі заходи. По завершенні семінару ви оволодієте необхідними способами оцінки ризиків машини та документування її результатів і отримаєте практичні навички застосування своїх знань.

Опис Мова Версія
Оцінка ризиків [PDF, 0,13 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Практичний семінар з безпеки машин

Під час семінару ви дізнаєтесь, як можна застосовувати на практиці теоретичні знання змісту Директиви з машинного обладнання та стандарту EN 13849-1. Процес ознайомлення відбувається на прикладі реальної машини. Всі необхідні заходи із забезпечення безпеки машини будуть у повному обсязі представлені на прикладі конкретної функції безпеки — у відповідності з повним життєвим циклом системи безпеки.

Опис Мова Версія
Впровадження функціональної безпеки [PDF, 0,14 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Системний курс PROFIsafe

На цьому семінарі, розрахованому на співробітників відділів проектування, введення в експлуатацію та обслуговування, ви дізнаєтесь принцип дії та структуру системи PROFIsafe. Ви ознайомитесь з технологіями встановлення та підключення безпечних датчиків сигналів. Ви дізнаєтесь, яким чином відбувається реалізація потрібної категорії безпеки, рівня ефективності та необхідного рівня SIL при проектуванні 1- чи 2-канальної системи. Ви зможете виконати введення в експлуатацію простим і швидким способом за допомогою програми PC WORX та SafetyProg.

Опис Мова Версія
Система PROFIsafe [PDF, 0,11 MB]
Дводенний семінар
Англійська 12.10.2015

FS Technician for Machinery з сертифікатом TÜV Rheinland

Цей семінар компанія Phoenix Contact проводить у якості постачальника курсів в рамках програми функціональної безпеки TÜV Rheinland. Після успішної здачі випускного екзамену учасники отримують загальновизнаний сертифікат з кваліфікацією (TÜV Rheinland) із зазначенням імен у якості спеціаліста FS Technician (TÜV Rheinland) for Machinery - CE Practice на сторінці TÜV Rheinland Industrie Service GmbH (www.tuvasi.com). Сертифікат має міжнародне визнання в галузі і є засвідченням присвоєння кваліфікації, що підтверджує наявність необхідних знань для практичної реалізації вимог у сфері безпеки машин.

Опис Мова Версія
Реалізація вимог Директиви з машинного обладнання [PDF, 0,16 MB]
4,5-денний семінар
Англійська 12.10.2015

Життєвий цикл системи безпеки машини

В рамках цієї серії семінарів з життєвого циклу системи безпеки ви отримаєте найсвіжішу інформацію щодо організації та реалізації необхідних заходів функціональної безпеки машин. Весь процес функціональної безпеки можна розділити на вісім етапів. Така структуризація дозволяє отримати комплексний, прогнозований, а, отже, зрозумілий підхід до реалізації заходів у відповідності до всіх вимог безпеки. Вимоги до процесів вивчаються в невеликих групах на прикладі реальної машини.

Опис Мова Версія
Оцінка ризиків [PDF, 0,13 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015
Планування безпеки, технічні умови, планування валідації [PDF, 0,13 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015
Реалізація, верифікація, моделювання кодів, валідація [PDF, 0,14 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Курс для користувачів SISTEMA

Участь в цьому семінарі для користувачів дозволяє отримати знання, необхідні для оптимальної роботи з програмою SISTEMA. SISTEMA представляє собою безкоштовне програмне забезпечення, яке поставляється BGIA для оцінки функцій безпеки. Програма надає всебічну підтримку при використанні EN ISO 13849-1 для оцінки рівнів ефективності.

Опис Мова Версія
Програмний асистент SISTEMA [PDF, 0,12 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Реалізація стандарту EN ISO 13849-1

В ході цього семінару ви дізнаєтесь, як виконати розрахунок елементів системи керування, що виконують функції безпеки, і як визначити надійність функцій безпеки з присвоєнням рівнів ефективності. Це описується в стандарті EN ISO 13849-1. Разом з відповідними апаратними засобами для контролерів безпеки ви ознайомитесь з методами розробки безпечного програмного забезпечення. Після навчання ви зможете визначити потрібний рівень ефективності контролера безпеки і знатимете необхідні механічні інтерфейси. Ви зможете конструювати оптимальні контролери безпеки і володітимете основними принципами та методами розрахунку досягнутого рівня ефективності. Крім того, ви ознайомитесь з можливостями програмного забезпечення SISTEMA, інструменту для аналізу функцій безпеки.

Опис Мова Версія
Реалізація стандарту EN ISO 13849-1 [PDF, 0,15 MB]
Одноденний семінар
Англійська 12.10.2015

Основи техніки безпеки для початківців та тих, хто навчається.

На цьому семінарі ви отримаєте уяву про те, наскільки необхідні системи безпеки, і про їхню роль в запобіганні нещасним випадкам. Ви дізнаєтеся про стандарти безпеки, основні закони, директиви та положення, що діють у Німеччині і розповсюджуються на виробників та користувачів машин. Конструктори електричного, пневматичного і гідравлічного обладнання машин і установок повинні обов'язково дотримуватися цих директив.

З цією метою ми ознайомимо вас з поточним станом речей щодо конструктивних принципів техніки безпеки і технологій керування для функцій безпеки. Крім того, вам будуть представлені основні методи необхідної за нормативами оцінки функцій безпеки щодо структури, діагностики та ймовірності відмови.

Опис Мова
Основи техніки безпеки для початківців та тих, хто навчається. [PDF, 0,1 MB]
Одноденний семінар
англійська

Курс щодо технології SafetyBridge

На цьому семінарі, розрахованому на співробітників відділів проектування, введення в експлуатацію та обслуговування, ви дізнаєтесь про принцип дії та структуру технології SafetyBridge (SBT V3). Ви ознайомитеся з технологіями встановлення та підключення безпечних датчиків сигналів. Ви дізнаєтесь, яким чином відбувається реалізація потрібної категорії безпеки, рівня ефективності та необхідного рівня SIL при проектуванні 1- чи 2-канальної системи. Ви зможете виконати введення в експлуатацію простим і швидким способом за допомогою програми PC Worx та Safeconf.

Опис Мова
Курс щодо технології SafetyBridge [PDF, 0,1 MB]
Семінар на 1,5 дня
англійська

Замовити семінар з безпеки

Надішліть заявку на проведення індивідуального семінару з безпеки. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Ви також можете взяти участь в наших планових семінарах у відповідних місцях.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити