Аналіз/перевірка

Професійна оцінка для вашої безпеки

Процес реалізації вимог Директиви з безпеки машин  

Аналізуючи ваші процеси, ми відкриваємо потенціал для їх оптимізації

Згідно з законодавством, ви повинні мати повну і вичерпну документацію, яка підтверджуватиме виконання необхідних кроків у рамках всієї діяльності, починаючи від оцінки ризиків і закінчуючи валідацією.

Чи на вашому підприємстві вже запроваджено відповідний процес, що регламентував би порядок реалізації вимог щодо безпеки машин?

Ми вивчимо стан справ і надамо рекомендації щодо необхідних кроків для оптимізації.

Аналіз на відповідність Директиві з машинного обладнання

Під час аналізу відповідності вимогам Директиви з безпеки машин 2006/42/EС спочатку ми надамо вам базову інформацію щодо формальних законодавчих аспектів і відповідних понять. Ми пояснимо вам процедуру аналізу на відповідність, включаючи формальні зобов'язання згідно з MRL.

На наступному етапі в форматі інтерв'ю ми проаналізуємо відповідність процесів основним вимогам, як в загальному випадку, так і на прикладі конкретної машини. При цьому основна увага приділяється аспекту повноти необхідної документації.

Опис Мова Версія
CE Analysis MD [PDF, 0,16 MB]
Основний аналіз CE для виробників машин згідно з Директивною з машинного обладнання
Англійська 12.10.2015

Перевірка на відповідність Директиві з машинного обладнання

В рамках перевірки машин спочатку пояснюються методи і процеси, що використовуються при оцінці відповідності вимогам Директиви з машинного обладнання 2006/42/EС. Реалізовані на машині дії відображаються у вигляді детального контрольного списку. В результаті цієї перевірки ви отримуєте прозору схему функціонування всього процесу, а також всю технічну документацію, необхідну для досягнення відповідності вимогам директиви, а отже — безпеки машини.

Опис Мова Версія
CE Inspection MD [PDF, 0,16 MB]
Детальна перевірка CE для виробників машин згідно з Директивою з машинного обладнання
Англійська 12.10.2015

Запит на проведення аналізу чи перевірки

Тут ви можете залишити запит на проведення індивідуального аналізу або перевірки відповідності Директиві з машинного обладнання. Ми з радістю обговоримо з вами всі деталі.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити