Послуги для забезпечення безпеки машин і установок

Послуги в області безпеки машин та установок

Ваше рішення з безпеки

Компетентна підтримка на всіх етапах життєвого циклу системи безпеки вашого обладнання.

Назад до Сервіс і підтримка

Категорії

 • Виробник обладнання
  Виробник обладнання

  Виробник обладнання, який займається проектуванням, конструюванням, виготовленням, модифікацією, комплектуванням чи збутом обладнання, зобов'язаний виконувати вимоги Директиви з машинного обладнання, в тому числі і тих, що стосуються безпеки та надійності контролерів. Ми надамо вам підтримку в цих питаннях!

 • Системні інтегратори
  Системні інтегратори

  Якщо ви є системним інтегратором, то ваша задача полягає у визначенні специфікації функцій безпеки та відповідних кроків.

 • Користувач обладнання
  Користувач обладнання

  Експлуатація обладнання зобов'язує користувача виконувати вимоги положень щодо безпеки виробництва.

 • Технології виробничих процесів
  Технології виробничих процесів

  Ми підтримаємо вас індивідуалізованими послугами для безпечної експлуатації виробничих установок.

 • Технічна підтримка
  Технічна підтримка

  Ми надаємо підтримку при вирішенні питань стосовно апаратного та програмного забезпечення систем безпеки Phoenix Contact.

Наші послуги в області безпеки гарантують вам комплексну підтримку з усіх питань безпеки машин. В залежності від того, чи йдеться про експлуатацію, виробництво, продаж, імпорт машин чи деталей, а також інтеграцію технічних систем в машини, ми пропонуємо вам індивідуальний підхід.

Переваги

 • Заощаджуйте час – передавайте задачі із забезпечення безпеки компанії Phoenix Contact
 • Найвищий ступінь правової безпеки завдяки знанням та досвіду сертифікованих TÜV спеціалістів з безпеки
 • Оптимальне рішення для забезпечення безпеки завдяки технологічним і виробничим ноу-хау
 • Вдосконалене управління технологічними процесами завдяки послідовному врахуванню всіх вимог
 • Цілеспрямоване управління проектом з оптимально узгодженими між собою технологічними операціями
 • Підтвердження відповідності нормативним документам завдяки наявності повного пакету документації

Послуги спеціаліста з першої ж хвилини

Наші ноу-хау для вашої безпеки. Проектуйте, виготовляйте, експлуатуйте і модернізуйте машини у відповідності до вимог законодавства — при підтримці спеціалістів з безпеки компанії Phoenix Contact. Професійні знання наших співробітників, які мають сертифікати TÜV, гарантують дотримання правових вимог стосовно безпеки обладнання. Ми надаємо підтримку незалежно від виробника вашого обладнання.

Наші послуги орієнтовані на життєвий цикл систем безпеки машин, згідно зі стандартами EN ISO 13849, EN 62061 та EN 61511 для переробної промисловості. А це означає: ми надаємо комплексну підтримку при реалізації вимог безпеки на основі стандартів.

Таким чином, це дозволить вам забезпечити безпеку машин та технологій, виключивши всі можливі небезпечні та системні помилки, і працювати у відповідності з вимогами нормативних документів.

Підтримка протягом життєвого циклу системи безпеки

Життєвий цикл системи безпеки машини  

Життєвий цикл системи безпеки машини

Користувач обладнання
Ми надаємо вам підтримку при постановці задач, спрямованих на реалізацію положень з безпеки виробництва, оцінку ризиків та надійне постачання робочих засобів. Якщо користувач вносить будь-які зміни в машину, то у відповідних випадках він починає виконувати функції виробника обладнання.

Виробник обладнання
Ми надаємо вам підтримку у виконанні вимог Директив з машинного обладнання, ЕМС та низьковольтного обладнання, а також сертифікату відповідності CE. Формування процесу відбувається на основі життєвого циклу систем безпеки машин від фази 0 до фази 7.

Системні інтегратори
Ми надаємо вам підтримку при реалізації вимог відповідно EN ISO 13849, EN 62061, європейських Директив з ЕМС та низьковольтного обладнання, а також при використанні функцій програмного забезпечення SISTEMA. Формування процесу відбувається на основі життєвого циклу систем безпеки машин від фази 2 до фази 7.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити