Каталоги та брошури

Індивідуальний пакет інформаційних матеріалів

Каталоги та брошури

Яка б тема вас не цікавила, наші актуальні публікації допоможуть вам тримати руку на пульсі.

Актуальна інформація щодо продукції та технології: запитуйте тут безкоштовні друковані матеріали.

Замовити інформаційні матеріали

Просто заповніть наступну форму з контактними даними та натисніть «Відправити». Ми складемо для вас пакет каталогів за зазначеними темами.

Каталог продукції

Опис Мова
Каталог продукції 1 [E-Paper]
клемні блоки
Російська
Каталог продукції 2 [E-Paper]
кабелі датчиків/виконавчих пристроїв і кабельні з’єднання
Російська
Каталог продукції 3 [E-Paper]
системи маркування, інструмент і монтажний матеріал
Російська
Каталог продукції 4 [E-Paper]
джерела живлення, захист від перенапруги та автоматичні вимикачі пристроїв
Російська
Каталог продукції 5 [E-Paper]
інтерфейсні технології та комутаційні пристрої
Російська
Каталог продукції 6 [E-Paper]
автоматизація
Російська
Каталог продукції 7 [E-Paper]
клеми та роз’єми для друкованих плат
Російська

Нова продукція 2017

Відкрийте для себе понад 130 малих і великих інновацій 2017 року!

Опис Мова
Технології з'єднання та автоматизації [PDF, 8,96 MB]
Новинки в технології з'єднання та автоматизації для ваших промислових установок.
Українська
З’єднувачі та корпуси для електронних пристроїв [PDF, 18,21 MB]
З’єднувачі та корпуси електронного обладнання для ваших пристроїв
Українська

Клемні блоки

Клемні блоки з різними технологіями з'єднання, розподільні коробки і порожні корпуси, а також рішення для окремих галузей.

Опис Мова
Все для найкращої електротехнічної шафи [PDF, 20,34 MB]
Довершеність конструкції шафи управління – це не лише відмінний спосіб привернути увагу потенційних замовників. Застосування відповідних монтажних матеріалів допомагає економити об’єм, оптимальний шлях прокладання кабелів скорочує витрати часу на підключення проводки, а додаткове оснащення добре продуманої та раціональної конструкції дозволяє здійснювати монтаж та прокладати кабелі просто та зручно.
Українська
Готові до підключення розподільні блоки PTFIX з технологією Push-in [PDF, 6,2 MB]
Готові до підключення розподільні блоки PTFIX з різною кількістю контактів та різними типами монтажу можуть бути використані відразу і розширюються за потребою. Це допомагає PTFIX забезпечити гнучкий розподіл та економічну ефективність.
Українська
Блоки испытательные для энергетики [PDF, 2,34 MB]
Новая модульная система испытательных блоков FAME позволяет быстро и надёжно решать любые задачи по контролю измерительных трансформаторов. Данная система реализует возможность замыкания вторичной обмотки ТТ с защитой от прикосновения к токоведущим частям, обеспечивая тем самым высочайшую безопасность.
Російська
CLIPSAFE – розподільні коробки і корпуси з високоякісної сталі [PDF, 3,63 MB]
CLIPSAFE розподільні коробки і порожні корпуси з високоякісної сталі для вибухонебезпечних зон. Нові корпуси Clipsafe забезпечують комплексний захист для ваших застосувань в промислових умовах і в технологічних областях.
Українська

Кабелі датчиків/виконавчих пристроїв і кабельні з’єднання

Опис Мова
Роз’єми для важких умов експлуатації HEAVYCON complete [PDF, 2,97 MB]
Роз’єми HEAVYCON complete забезпечують безпечну передачу живлення, даних та сигналів навіть при важких умовах експлуатації.
Укркаїнська
З’єднувачі для передачі даних [PDF, 3,58 MB]
PLUSCON data від Phoenix Contact - з’єднувачі для безпечної та надійної передачі даних. Інноваційні технології з’єднання та промисловий дизайн. Лінійка продукції включає в себе підготовлені кабелі, з’єднувачі з додатковим захистом і з’єднувачі для польового монтажу, без використання інструменту для мідного та волоконно-оптичного кабелю.
Українська

Cистеми маркування, інструмент і монтажний матеріал

Маркування та нанесення позначень, інструменти, монтажний та інсталяційний матеріал

Опис Мова
Все для найкращої електротехнічної шафи [PDF, 20,34 MB]
Довершеність конструкції шафи управління – це не лише відмінний спосіб привернути увагу потенційних замовників. Застосування відповідних монтажних матеріалів допомагає економити об’єм, оптимальний шлях прокладання кабелів скорочує витрати часу на підключення проводки, а додаткове оснащення добре продуманої та раціональної конструкції дозволяє здійснювати монтаж та прокладати кабелі просто та зручно.
Українська
Мобільна система друку THERMOMARK PRIME [PDF, 31,03 MB]
THERMOMARK PRIME – це оптимальне рішення для мобільного використання з інтегрованим програмним забезпеченням для маркування, незалежним живленням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Компактний розмір та практичні аксесуари роблять THERMOMARK PRIME ідеальним компаньйоном для будь-якої задачі – будь то стаціонарне використання або на об’єкті.
Українська
Система маркування. BLUEMARK CLED [PDF, 7,13 MB]
Завдяки високій швидкості друку та великому магазину заготовок, УФ світлодіодна система друку принтера BLUEMARK CLED ідеально пристосована для друку великої кількості маркування.
Українська
Правильний інструмент на всі випадки [PDF, 3,5 MB]
Компанія Phoenix Contact пропонує повний асортимент зручного та надзвичайно якісного професій ного технологічного та вимірювального інструмента для усіх електротехнічних задач: обрізка, зняття ізоляції, пресування, обтиск, загвинчування та вимірювання. Для автоматизації процесу пропонується обтискний інструмент, що автоматично ріже, знімає ізоляцію та обтискає. Гарних результатів можна досягти лише використовуючи професійний інструмент.
Українська
Просте прокладання кабелів та провідників до дверей електротехнічної шафи CGS система для прокладання кабелів [PDF, 7,46 MB]
Шарнірний кабельний канал системи прокладання кабелів робить особливо простим та безпечним процес підведення провідників, кабелів та джгутів проводки до дверей шафи управління або поворотної монтажної рами.
Українська
Система для маркування TOPMARK LASER [PDF, 1,54 MB]
Система маркування TOPMARK LASER дозволяє гнучко задовольняти всі вимоги до засобів ідентифікації компонентів, які працюють у важких промислових умовах.
Українська

Джерела живлення, захист від перенапруги та автоматичні вимикачі пристроїв

Опис Мова
Джерела живлення та ДБЖ [PDF, 5,1 MB]
Конструкція і функції джерел живлення, перетворювачів постійного струму, резервних модулів і джерел безперебійного живлення відповідають вимогам різних галузей і завжди допомагають знайти оптимальне рішення. З виробами сімейств QUINT, TRIO, MINI, UNO і STEPPOWER ви будете найкращим чином оснащені для виходу на міжнародний ринок. Підберіть свій пристрій з нашого широкого асортименту і ви будете найкращим чином готові для виходу на міжнародний ринок.
Російська
Джерела безперебійного живлення. Інтелектуальний QUINT UPS-IQ [PDF, 0,72 MB]
Інтелектуальна система ДБЖ забезпечує максимальну експлуатаційну готовність. Оскільки технологія IQ думає разом з вами й своєчасно інформує вас, коли це потрібно.
Російська

Інтерфейсні технології та комутаційні пристрої

Електронні комутаційні пристрої та системи контролю двигуна, системи вимірювання, керування та регулювання, продукція для моніторингу, релейні модулі, системні кабелі для систем керування

Опис Мова
Гібридні пускачі електродвигунів [PDF, 16,62 MB]
Гібридні пускачі електродвигунів CONTACTRON поєднують до чотирьох функцій в одному пристрої: пускач електродвигуна, функція реверсу, захист електродвигуна від перевантаження та функція аварійної зупинки. На додаток до стандартних пристроїв з паралельним підключенням, також маються версії з можливістю мережевого підключення, які можуть бути інтегровані у середовища польових шин
Українська
Система промислових реле RIFLINE complete [PDF, 2,23 MB]
З системою промислових реле ви можете реалізувати всі стандартні додатки, незалежно від того, чи йдеться про розділення, розмноження або посилення сигналів
Російська
Реле контролю і реле часу [PDF, 1,58 MB]
Ефективний контроль системи - підвищуємо експлуатаційну готовність системи та точне дотримання часового діапазону
Російська

Автоматизація

Контролери, промислові технології обміну даними, системми вводу/виводу, людино-машинні інтерфейси, функціональна безпека

Опис Мова
Промисловий бездротовий зв'язок від датчиків у мережу [PDF, 13,01 MB]
Сучасні системи бездротової передачі полегшують монтаж, зменшують час обслуговування і простою, збільшують надійність системи і, таким чином, призводять до збільшення продуктивності. Неодмінною умовою для промислового використання є відповідність системи суворим вимогам по надійності передачі сигналів і даних.
Російська
Промисловий бездротовий зв'язок. Від датчиків у мережу [PDF, 14,29 MB]
Доповнення до брошури "Промисловий бездротовий зв'язок від датчиків у мережу"
Російська
Інтелектуальна система для компактних контролерів класу 100 [PDF, 7,44 MB]
Автоматизація не є дорогою та складною. Навпаки, компактні контролери класу 100 надають простий та швидкий доступ у світ автоматизації. Ці найменші з представників модельного ряду контролерів Phoenix Contact ідеально забезпечують автоматичного керування для невеликих і середніх проектів та пропонують оптимальне співвідношення ціна - якість.
Українська
Інтелектуальна система Ethernet-розширювачів [PDF, 10,82 MB]
Використовуйте нові розширювачі Ethernet для організації великих IP-мереж до 20 км. Виключно легкий запуск системи, використовуючи “Plug and Play” та інноваційну комбінацію некерованих і керованих розширювачів, дозволяє економічно- ефективно організувати IP-мережу та проводити діагностику всіх пристроїв і каналів передачі
Українська
Ми робимо доступною технологію HART [PDF, 10,59 MB]
Стандартизована близько 30 років тому, технологія HART (зв’язок з віддаленим датчиком з адресацією по магістральному каналу) є найбільш широко підтримуваним в світі протоколом для переробної промисловості. На сьогоднішній день, все більше впроваджуються нові методи зв’язку, включаючи бездротові технології та мережі Ethernet. Зворотна сумісність та можливість взаємодії пристроїв різних виробників означає, що повністю виключена можливість ситуації, коли ви будете обмежені асортиментом одного постачальника або рамками технічних рішень, які можуть використовуватися у межах певного регіону.
Українська
Системи вводу/виводу для шаф керування. Універсальні технічні рішення ІР20 [PDF, 18,02 MB]
Сімейство універсальних пристроїв, які мають ступінь захисту IP20, забезпечує надійний захист трафіку сигналів та даних і дозволяє експлуатувати систему за будь-якої швидкості передавання. Функціональність і структуру системи можна підібрати відповідно до ваших вимог.
Українська

Клеми та роз’єми для друкованих плат

Клеми та роз’єми для друкованих плат, корпуси для електронного обладнання.

Опис Мова
Клеми для друкованих плат, роз'єми та прохідні клеми [PDF, 4,97 MB]
Повний асортимент продукції серії COMBICON пропонує технології з’єднання: гвинтові з’єднання або пружинні з’єднання Push-In, клеми та роз’єми для друкованих плат, на 2 або 24 контакти, включаючи зручні до застосування клеми , - усе для передачі даних або живлення, практично для будь-якого варіанта застосування.
Українська
Якість та безпека, підтверджені випробуваннями. З’єднувачі та корпуси для електронних пристроїв [PDF, 29,55 MB]
Надійні з’єднання – це наша повсякденна мета. Ключ до її реалізації – якість нашої продукції. Вона не просто перевіряється після завершення процесу виробництва, а забезпечується на кожному етапі виготовлення.
Українська

E-Mobility

Компоненти та рішення для зарядної інфраструктури для електромобілів.
 

Опис Мова
Технічні рішення для електомобільного транспорту [PDF, 13,43 MB]
Компанія Phoenix Contact пропонує широкий асортимент продукції, що надасть вам можливість втілити на практиці найрізноманітніші ідеї побудови інфраструктури для заряджання електротранспорту.
Українська
Новий дизайн серії роз’ємів AC для електротранспорту [PDF, 3,06 MB]
Новий дизайн серії роз’ємів AC для електротранспорту від Phoenix Contact був розроблений відповідно до вимог автомобільної промисловості. Подібно до перевірених і випробуваних роз’ємів, нові AC роз‘єми для електротранспорту також надійні і зроблені з високоякісних матеріалів та мають єдиний дизайн.
Українська
Технологія швидкого заряджання [PDF, 8,12 MB]
З великою потужністю заряджання (HPC), електромобіль стає придатним для повсякденного використання. Наша інтелектуальна технологія HPC базується на системі охолодження, яка забезпечує можливість заряджання струмом до 500 А без шкоди для безпеки та керованості.
Українська

Галузеві рішення

Рішення та компоненти для різноманітних галузей.

Опис Мова
Компоненти і системи для фотоелектричних установок [PDF, 11,73 MB]
Від модуля до поставки електроенергії – компоненти для фотоелектричних систем.
Російська
Нафтогазова промисловість. Рішення в області видобування, транспортування і переробки. [PDF, 19,89 MB]
Для перспективної автоматизації частково застарілих механізмів видобутку, транспортування і переробки нафти і газу компанія Phoenix Contact пропонує широкий асортимент апаратного і програмного забезпечення.
Російська
Рішення для хімічної та нафтогазової промисловості [PDF, 46,72 MB]
Узгодження і перетворення сигналів, захист від перенапруг та мережеві технології
Російська

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити