Назад до огляду

Вимоги до системи та програмного забезпечення

Будь ласка, дотримуйтеся наступних вказівок:


Браузер

Навчальні модулі оптимізовані для використання з Mozilla Firefox (починаючи з версії 3) і Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7). В інших браузерах, наприклад, Google Chrome або Safari, можливе неправильне відображення або функціонування.

Flash Player

Для відтворення навчальних модулів в Firefox вам потрібен Adobe Flash Player (починаючи з версії 8). Для встановлення або оновлення Flash Player перейдіть за посиланням Adobe Flash Player. Посилання знаходиться в розділі обслуговування. Дотримуйтеся вказівок на сайті Adobe і підтвердьте можливі питання з безпеки вашого браузера. При використанні Internet Explorer вам потрібен Flash лише для окремих навчальних модулів.

Блокування вікон, що спливають, скрипти JavaScript

Ви натиснули на навчальний модуль ... і нічого не відбувається? Можливо, це пов’язано з тим, що активована функція блокування вікон, що спливають, або деактивовані скрипти JavaScript. Перевірте налаштування свого браузера. Там ви можете активувати скрипти Java або змінити налаштування вікон, що спливають. Додайте домен <phoenixcontact.xy> (xy= національний домен верхнього рівня) до списку з винятками для блокування вікон.

Роздільна здатність

Навчальні модулі оптимізовані для роздільної здатності 1024×768 пікселів. При меншій роздільній здатності навчальний модуль буде відображатися неповністю — це видно за розташуванням лінійки прокрутки у правій частині вікна. У такому разі слід збільшити роздільну здатність і запустити навчальний модуль знову.

Звуки та голосові повідомлення

Всі навчальні модулі містять голосові повідомлення або фонові мелодії. Вони потрібні для коректної роботи модуля! Переконайтеся, що ці файли не блокуються міжмережевим екраном вашого підприємства. Зверніться до адміністратора або на гарячу лінію, якщо відтворення звуку на вашому комп’ютері не працює.


Назад до огляду
Технічна допомога
  • Вимоги до системи та програмного забезпечення

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити