До всієї інформації для ЗМІ

Партнерська конференція "Перехід України до міжнародних стандартів в енергетиці"

09.07.2015

Конференція Перехід України до міжнародних стандартів в енергетиці  

Конференція "Перехід України до міжнародних стандартів в енергетиці", організована компанією "С-інжиніринг" за підтримки ТОВ "Фенікс Контакт"

19 травня 2015 року компаніями SE Group International та Phoenix Contact (Україна) була організована і проведена міжнародна конференція з актуальних питань, пов'язаних з переходом України до європейських стандартів в енергетиці.

У конференції взяли участь керівники та представники найбільших компаній енергетичної галузі, такі як "С-інжиніринг" і "С-мануфактуринг", які входять до складу холдингу SE Group International,українське дочірнє підприємство ТОВ "Фенікс Контакт", Український науково-дослідний, проектно -конструкторських та технологічний інститут трансформаторобудування (ПАТ "ВІТ"),  ПАТ "Укртрансгаз", ТОВ "Чорноморенергоспецмонтаж", КПіКП "СОЮЗ", ПАТ "Одесаобленерго", ТОВ "Південна Енергетична Компанія".
Про перехід України до Міжнародних стандартів в енергетиці більш докладно було викладено в доповіді від Українського науково-дослідного, проектно-конструкторського та технологічного інституту трансформаторобудування (ПАТ "ВІТ"). Було відзначено, що енергетична галузь України зараз перебуває на етапі важливих змін, і поетапний перехід до Міжнародних стандартів реалізовується в рамках угоди України та ЄС, а так само вступу України до СОТ.
У 2014 році Верховною Радою України прийнято три важливих Закону: "Про стандартизацію", "Про метрологію", "Про технічні регламенти та оцінки відповідності".
У цих законах закладені всі основні кроки, які дозволять нашим підприємствам працювати на експорт до Європи.
У ході конференції учасниками обговорювалися такі питання:
- Оновлення всіх основних стандартів у сфері стандартизації;
- Скасування обов'язкового застосування стандартів;
- Скасування реєстрації технічних умов та обов'язкової реєстрації сертифікацій;
- Ухвалення власних стандартів виробництва;
- Скасування Мінекономіки всіх стандартів та ГОСТів до 1992р. і прийняття нових стандартів МЕК мовою оригіналу (англійською);
- Позитивні і негативні моменти в роботі підприємств, в зв'язку з введенням нових стандартів.
У оглядової екскурсії по виробничому комплексу холдингу SE Group International учасникам конференції була представлена продукція компанії "С-мануфактуринг", а саме: “Siemens SIVACON S8", "Siemens Simoprime" ПКУ "SeLaM" (СМ), КРУ "OBERON" , конструктив Н.П., які виконані вже з урахуванням Міжнародних стандартів.
В свою чергу, компанія "Фенікс Контакт" продемострувала продукцію, розроблену спеціально для енергетичної галузі, що відповідає вимогам стандарту МЕК 61850. Стандарт МЕК 61850, розроблений міжнародною електротехнічною комісією, уніфікував технології обміну даними та процеси проектування пристроїв розподілу в усьому світі. Завдяки цьому користувачі більше не залежать від конкретних виробників, а кількість різних інтерфейсів істотно зменшується. Основою комунікації за стандартом МЕК61850 є технологія Ethernet.
Загалом, учасники конференції відзначили, що обговорення питань, пов'язаних з практичною реалізацією державної програми переходу України до Міжнародних стандартів допоможуть вітчизняним підприємствам виробити спільну концепцію в роботі, що дозволить успішно вийти на  міжнародний ринок.

 

За матеріалами сайту компанії С-інжиніринг www.se.ua

 


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити