До всієї інформації для ЗМІ

У Львові пройшла друга конференція ВНЗ за участі ТОВ Фенікс Контакт

07.12.2016

24-25 листопада у Львівській політехніці відбулась 2-га конференція ВНЗ, кафедр промислової автоматизації  

24-25 листопада у Львівській політехніці відбулась 2-га конференція ВНЗ, кафедр промислової автоматизації

24-25 листопада у Львівській політехніці відбулась 2-га конференція ВНЗ, кафедр промислової автоматизації, організована Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППАУ). Спонсором конференції виступила компанія PHOENIX CONTACT. Участь взяли представники технічних університетів з Покровська (ДонНТУ), Харкова, Вінниці, Кривого Рогу, Одеси, Києва, Івано-Франківська та Львова.

Перший день був присвячений обміну досвідом в сфері просвіти та підготовки кадрів. Представники Львівської політехніки презентували проект по запуску 1-го в Україні курсу ІоТ (Internet of Things). Запуск нового навчального курсу відбувся в тісній кооперації з представниками ІТ-кластеру, з залученням провідних ІТ-компаній.  Важливими рисами проекту є перенесення кращих ІТ-практик в навчальний курс.

Катерина Літвінко, менеджер з маркетингу українського дочірнього підприємства ТОВ «Фенікс Контакт», представила освітні програми, якими PHOENIX CONTACT опікується в Україні, а саме EduNet, TATU Tempus (міжнародна співпраця університетів) та міжнародний конкурс xplore New Automation world. Наразі в них вже залучено дев’ять технічних університетів України.

Павло Галкін з ХНУРЕ та Вікторія Воропаєва з ДонНТУ, учасники проекту ТАТU Tempus, презентували результати проекту, а також можливості кращої інтеграції в міжнародний простір освітян.

Другий день конференції був присвячений питанням взаємодії ВНЗ та промисловості. Був проведений круглий стіл за участі представників промислових підприємств  на чолі з головою асоціації приладобудівних підприємств Львова, де обговорювались шляхи адаптації програм ВНЗ до ринкових умов і потреб ринку.

За матеріалами АППАУ


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити