До всієї інформації для ЗМІ

Надійні блочні та панельні ПК для високопродуктивних застосувань

03.03.2017

Промислові ПК VL2 9000  

Потужні промислові ПК з процесорами Intel®-Core™-i7-Skylake

Високий рівень експлуатаційної готовності системи у привабливому дизайні: для реалізації сучасної концепції керування блочні та панельні ПК Valueline доповнено класом потужності для високопродуктивних застосувань.

Лінійка продукції VL2 9000, обладнана новим процесором Intel® Core™ i7 (Skylake), з широким набором функцій у привабливому дизайні — це ППК-рішення, виконані індивідуально для застосувань із високими вимогами. Нове покоління Valueline — це стійке до впливів навколишнього середовища рішення для застосування промислових комп’ютерів безпосередньо на місці. Для цього передбачений доступ для зручного обслуговування всіх важливих компонентів. Пристрій можна розширювати за допомогою слота PCI-/PCIe. Рівень безпеки даних підвищено за рахунок використання двох пристроїв зберігання даних і підтримки RAID. Для застосувань, які вимагають високого рівня електричної напруги, пропонується процесор Intel® Core™ i7-6822EQ. Також покупець може вибрати бажану діагональ дисплея: від 15,6 до 21,5 дюйма. Завдяки модульній системі побудови, серія ППК Valueline переконує можливістю індивідуальної конфігурації, коротким строком поставки та чудовим співвідношенням ціни та якості. Крім того, лінійка продукції відрізняється високим рівнем гнучкості та експлуатаційної готовності системи. Таким чином промислові ПК дозволяють просто та економічно реалізувати концепцію автоматизації згідно з проектом майбутнього Industrie 4.0.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити