До всієї інформації для ЗМІ

Два нові рішення для підключення фотоелектричних установок

30.06.2016

Розподільна коробка для фотоелектричних установок  

Розподільна коробка для фотоелектричних установок розрахована на роботу з напругою 1500 вольт

Компанія Phoenix Contact пропонує два нових інноваційних рішення для фотоелектричних установок: розподільна коробка для фотоелектричних установок розрахована на напругу в системі до 1500 В.

Вона дозволяє збирати та розподіляти струм ланцюжків, а також захищає від небезпечних струмів блискавки та перенапруг фотоелектричні установки з технологією 1500 В, яка набуває дедалі більшої ваги. Розроблені спеціально для цієї технології компоненти застосовуються в інтелектуальній розподільній коробці для фотоелектричних установок, яку було спеціально створено для індивідуальних застосувань. Компактна розподільна коробка для фотоелектричних установок із зовнішнім запобіжником ланцюжків має тепер інтегрований блок електричного живлення. Така конструкція забезпечує компактність, мінімізує зростання температури всередині розподільної коробки та дозволяє використання навіть за найскладніших погодних умов. Система моніторингу із вбудованим перетворювачем постійної напруги живиться безпосередньо від системної напруги установки. Компактні варіанти суттєво скорочують тривалість і вартість монтажних робіт. За потреби зовнішні запобіжники ланцюжків можна швидко й просто замінити без використання інструментів завдяки вставним пружинним з’єднанням. Окрім того, компактна розподільна коробка для фотоелектричних установок виконує функції збору та розподілу струмів ланцюжків, захисту від перенапруг і контролю продуктивності установки.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити