До всієї інформації для ЗМІ

Простіше введення у візуалізацію

30.05.2016

Робочій стіл з екраном Visu+ Express  

Програма для візуалізації для простого початку

Нове безкоштовне програмне забезпечення Visu+ Express від Phoenix Contact пропонує просте введення у візуалізацію типових задач з керування та моніторингу.

Нове безкоштовне програмне забезпечення Visu+ Express від Phoenix Contact пропонує просте введення у візуалізацію типових задач з керування та моніторингу. Завдяки активному використанню сенсорних панелей від Phoenix Contact програмне забезпечення для візуалізації особливо підходить для систем з ЛМІ. Адаптований і спрощений інтерфейс користувача полегшує початковий етап проектування. Швидке досягнення перших результатів з меншими витратами на навчання. Це дозволяє економити час та гроші. Програмне забезпечення охоплює всі функції, які необхідні в типовому середовищі ЛМІ. Це включає в себе великі графічні можливості, інтегроване управління подіями та аварійною сигналізацією, реєстрацію даних, відображення тенденцій та блок керування комп'ютерної системи. Інтерфейс OPC Classic та численні прямі драйвери дозволяють під'єднувати програмне забезпечення для візуалізації до систем керування від Phoenix Contact та інших виробників систем керування. Visu+ Express — це масштабоване програмне забезпечення, повністю сумісне з Visu+. Знайомий інтерфейс та можливість перенесення проектів полегшують користувачу перехід до стандартного програмного забезпечення. У порівнянні з програмним забезпеченням Xpress Visu + пропонує набагато ширший спектр функцій, що охоплює область SCADA.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити