До всієї інформації для ЗМІ

Порожні корпуси й розподільні коробки з поліефіру

15.09.2016

Поліефірний корпус  

Поліефірний корпус для вибухонебезпечного та вибухобезпечного середовища

Асортимент корпусів CLIPSAFE від Phoenix Contact розширено. Крім корпусів з високоякісної сталі, відтепер пропонуються також 35 міцних корпусів з поліефіру з сертифікацією для застосування у вибухонебезпечному виробничому середовищі.

Вони пропонуються в чотирьох типах та можуть бути оснащені індивідуально широким асортиментом клем від Phoenix Contact з сертифікацією для вибухонебезпечного середовища. Заощаджуйте місце завдяки двом рівням електромонтажу в корпусі. Ступінь захисту IP66 відкриває дорогу до безпечного використання просто неба. Асортимент поліефірних корпусів доповнюють 46 стандартних корпусів з поліефіру для промислового середовища та для вибухобезпечних зон. Вони можуть бути індивідуально укомплектовані будь-якими виробами з асортименту продукції Phoenix Contact. Використовуйте веб-форму для запитів та швидкої обробки замовлення. Там можна дуже просто описати замовлення на коробку з індивідуальним оснащенням. Програмне забезпечення CLIP PROJECT дозволяє швидко, зручно та безпомилково проектувати клемні колодки.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити