До всієї інформації для ЗМІ

Найвужчий в світі пристрій захист від перенапруг типу 2

14.09.2015

Розрядник для захисту від перенапруг VALVETRAB-SEC  

Надзвичайно вузький, довговічний і потужний: новий пристрій захисту типу 2 з технологією SEC

Нові, найвужчі в світі пристрої захисту від перенапруг типу 2 VALVETRAB-SEC від компанії Phoenix Contact завдяки використаній в них технології Safe Energy Control (SEC) відзначаються високою довговічністю та потужністю.

Потужний пристрій відключення з високою стійкістю при коротких замиканнях до 50 кА шириною всього 12 мм на кожен канал забезпечує захист для будь-якого компактного розподільника. Пристрій захисту типу 2 надійно захищає від сильних коливань напруги та при високих навантаженнях струмами блискавки. Низький рівень захисту зменшує навантаження на розташовані нижче за схемою компоненти. Ще однією його перевагою є можливість використання у якості основного захисного елемента установки без додаткових попередніх запобіжних пристроїв при силі струму до 315 А. Це економить кошти і місце у розподільній шафі. Цоколь і штекер можуть повертатись відносно один одного на 180°. Це дозволяє виконувати підключення коротшими проводами, залишаючи видимими написи. Всі варіанти пристроїв захисту типу 2 мають роз'ємну конструкцію і можуть перевірятись контрольним приладом для пристроїв захисту від перенапруг CHECKMASTER 2.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити