До всієї інформації для ЗМІ

Монтажна система для розподілу енергії в установках з високим рівнем розгалуження

06.04.2016

Монтажна система QPD  

Повний асортимент продукції до 6 мм²

Підключайте проводи швидко, легко і без спеціального інструменту: за допомогою монтажної системи QPD від компанії Phoenix Contact.

Асортимент продукції охоплює перерізи провідників від 0,5 мм² до 6 мм². QPD підходять для потужностей до 690 В/40 А при розподілі енергії в машинах, установках і будівлях із високим рівнем розгалуження. Для застосувань з обмеженим простором пропонується група компактних пристроїв, розрахованих на поперечний переріз від 0,5 мм² до 1,5 мм². На вибір пропонуються нероз'ємні або вставні варіанти, що мають до чотирьох відводів. Технологія швидкого з’єднання IDC інсталяційної системи дозволяє заощадити до 80 відсотків часу на монтаж пристроїв. Для монтажу достатньо лише зняти ізоляцію, розташувати проводи в з’єднувачі, рівно їх обрізати та затягнути різьбовим з’єднанням. Додатковою перевагою є міцна конструкція та пов’язане з нею гнучке використання виробів. Вони відповідають вимогам класу захисту IP68/ та IP69K, а також мають міцність на удар IK07. Асортимент продукції об’єднує прохідні панелі, кабельні та вставні з’єднувачі, а також Н- і Т-подібні розгалужувачі.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити