До всієї інформації для ЗМІ

Реле сполучення для протиаварійного увімкнення

04.08.2015

Реле сполучення PSR-PC50  

Протиаварійне увімкнення згідно з SIL 3

Протиаварійне увімкнення — це застосування за призначенням, що протягом останніх років набуло набагато більшого значення у технологічному середовищі.

У зв'язку з цим компанія Phoenix Contact пропонує PSR-PC50 — спеціально розроблене для таких секторів реле сполучення, що застосовується згідно з SIL 3. Реле сполучення особливо ефективно працює зі стійкими до відмов системами керування технологічного обладнання. При цьому виконуються всі вимоги щодо застосувань до класу SIL 3 згідно з IEC 61508. Всередині пристрій має шість контактів, що вмикаються як паралельно, так і послідовно. За рахунок цього досягається як потрібний рівень безпеки, так і необхідна експлуатаційна готовність. Справжнім викликом для планувальників та проектантів є наскрізна діагностика, оскільки, як правило, раніше діагностика закінчувалась на системі управління використовуваного модуля сполучення. Багатьом користувачам цього недостатньо, тому контроль лінія/навантаження реле PSR-PC50 забезпечує цілісну діагностику від контролера і до виконавчого пристрою. Здійснюється контроль на обрив проводу і на коротке замикання, а також — подача живлення на ланцюг діагностики. При виникненні помилки під час штатної роботи у цих швидких безпечних системах відбувається передача сигналу-відповіді по відповідному каналу існуючого кабелю керування до відповідного цифрового виходу. Це дозволяє позбавитись додаткових витрат, пов'язаних з монтажем, а також входів для скидання виконавчих пристроїв.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити