До всієї інформації для ЗМІ

Надійне керування живленням для фотоелектричних установок

06.07.2016

Шафа для керування живленням  

Надійне керування живленням з шафою DNO Control

Нова шафа керування DNO Control від Phoenix Contact — це гнучка платформа з узгоджених між собою програмних та апаратних компонентів, яка регулює керування енергією фотоелектричної установки в точці підключення до мережі.

Шафа керування на базі контролера суттєво знижує витрати на монтаж рішень з керування живленням. Вона пропонує високий рівень гнучкості щодо сумісних інтерфейсів. Додаткові шлюзи зв'язку в цьому разі не потрібні. Крім того, шафа керування також може регулювати гібридні децентралізовані електростанції. Там поєднуються різні технології видобування енергії, такі як вітер, фотоелектрика та пристрої накопичення енергії. Постійно зростаюча частка децентралізованих поновлюваних джерел енергії впливає на стабільність розподільних мереж. Тому оператори мереж вимагають в своїх технічних специфікаціях забезпечення функції керування живленням системним оператором відповідно до точки підключення до мережі. Ці умови підключення включають регулювання відстані активної і реактивної потужності оператором мережі, а також їхнього регулювання в залежності від параметрів мережі в точці подачі живлення. Для задоволення цих вимог Phoenix Contact пропонує шафу DNO Control для надійного та гнучкого керування живленням.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити