До всієї інформації для ЗМІ

Перемикання правила брандмауера відповідно до ситуації

29.02.2016

FL MGUARD RS4000  

Захисний маршрутизатор FL MGUARD від Phoenix Contact

Новий умовний брандмауер для захисного маршрутизатора FL MGUARD від Phoenix Contact дозволяє ситуаційне попередньо визначене перемикання правил брандмауера.

Таким чином тепер можливо за допомогою простих ініціюючих подій переключатися між настройками брандмауера для різних умов його використання. Це застосовується тоді, коли під час продуктивної експлуатації та впродовж технічного обслуговування або дистанційного технічного обслуговування установки потрібно дозволяти або забороняти різні з’єднання. Цілком можливо, наприклад, що весь трафік з або в мережу вищого рівня буде автоматично заблокований, допоки дверцята шафи відкриті. Таким чином, сервісний інженер просто й ефективно буде відділений від мережі більш високого рівня на весь час своєї роботи на місці. Крім того, оновлення машин та установок може проводитися у відповідний час, наприклад під час запланованого регулярного технічного обслуговування. У такому разі уповноважена особа може перемкнути брандмауер за допомогою ключа і таким чином дістатися до сервера оновлень. Немає необхідності змінювати конфігурацію, що дозволяє заощаджувати час та гроші. Водночас збільшується рівень безпеки, оскільки спонтанна адаптація конфігурації часто призводить до помилок. Умовний брандмауер доступний для прошивки 8.1 для пристроїв класу потужності 4000.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити