До всієї інформації для ЗМІ

Нові восьмиштиркові реле для застосування в енергетиці

30.05.2016

Восьмиштиркові реле  

Вставні восьмиштиркові реле для напруг до 220 В постійного струму

Асортимент промислових систем реле Phoenix Contact доповнено новими восьмиштирковими реле з напругою котушки 220 В постійного струму.

Вставні одиночні реле сумісні з базовими елементами реле серій RIFLINE complete і PR. Вони підходять для застосування в енергетичній сфері. Ці реле розраховані на напругу рушання 0,6—0,8 x UN (UN = 220 В постійного струму) і мають міцну конструкцію. Як контактний матеріал використовується срібло-нікелевий сплав, який вирізняється високою стійкістю до ерозії та низькою здатністю до зварювання. Завдяки вбудованому світлодіодному індикатору та механічному індикатору комутаційного положення користувач у будь-який момент може проконтролювати стан перемикання. Крім цього, ручний механізм приведення в дію, з можливістю фіксування, дозволяє виконувати наскрізне вимірювання параметрів установки перед введенням в експлуатацію з метою виявлення можливих помилок електромонтажу. Залежно від вимог можна придбати електромеханічні восьмиштиркові реле в різних варіантах виконання з подвійними або потрійними перемикальними контактами.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити