До всієї інформації для ЗМІ

Нова версія програмного забезпечення для ДБЖ UPS-CONF

26.08.2015

Програмне забезпечення для конфігурування та керування UPS-CONF систем ДБЖ QUINT UPS-IQ та TRIO UPS  

За допомогою UPS-CONF можна зручно і наочно контролювати і конфігурувати системи ДБЖ

За допомогою безкоштовного програмного забезпечення UPS-CONF можна зручно і наочно контролювати і конфігурувати системи ДБЖ QUINT UPS-IQ та TRIO UPS. Нова версія 2.2.7.0 має більше функцій і є більш досконалою.

Нові повідомлення сигналізують, наприклад, про те, що система керування джерелом безперебійного живлення активоване, або про виникнення помилки обміну даними між джерелом безперебійного живлення та акумуляторними батареями. У разі потреби контрольованого вимкнення кількох ПК при відключенні електроенергії доцільно використовувати режим COM-Trigger: при цьому сигнальні контакти джерела безперебійного живлення запускають процес вимкнення ПК через їхні COM-порти, без постійного зв'язку через дата-кабель, незалежно від використовуваної версії операційної системи Windows. Джерела безперебійного живлення постійного струму на 5, 10, 20 та 40 A, починаючи з версії 06, можуть тепер виконувати поступове вимкнення навантажень. Якщо джерело безперебійного живлення використовується для створення буферу на час відключення електроенергії, запускаються два окремих таймери, що через налаштований час припиняють живлення заздалегідь визначених споживачів від акумуляторної батареї. Програмне забезпечення автоматично виявляє підключені пристрої накопичення енергії, наприклад, свинцево-кислотну акумуляторну батарею на 12 А/год. Всі відповідні експлуатаційні параметри відображаються в графічному вигляді, на передній план виводяться важливі повідомлення. Поведінку модуля джерела безперебійного живлення можна гнучко адаптувати до конкретних вимог за допомогою програмного забезпечення.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити