До всієї інформації для ЗМІ

Приєднання компанії Sysmik GmbH до групи компаній

27.10.2015

Логотип Phoenix Contact

30-го вересня компанія Sysmik GmbH Dresden підписала договір про приєднання до Phoenix Contact.

Таким чином, компанія стала частиною групи компаній Phoenix Contact, лідера на світовому ринку компонентів, систем і рішень у сфері електротехніки, електроніки та автоматизації.

Компанія Sysmik є постачальником продуктів автоматизації для розподіленої автоматизації на базі відкритих промислових стандартів, зокрема, для автоматизації будівель та інфраструктури навколо них. Починаючи з 1991 року, компанія продає компоненти, технології керування та інженерне програмне забезпечення власної розробки і виробництва. Рішення від Sysmik базуються на веб-платформі IoT (Internet of Things — Інтернет речей) для розумних пристроїв і розумних систем. Ця платформа забезпечує комплексну систему для веб-керування та М2М-комунікацій і дозволяє використовувати нові бізнес-моделі, орієнтовані на сервіс.

До злиття обидві компанії співпрацювали з 2003 року у сфері розробки і виробництва модулів автоматизації. Phoenix Contact планує перетворити офіс в Дрездені, де наразі зайняті 16 співробітників, на центр передового досвіду автоматизації будівель для групи компаній. «Дотепер ми реалізовували лише поодинокі проекти в галузі будівельної інфраструктури. Завдяки інтеграції Sysmik до групи Phoenix Contact ми доповнюємо спектр наших рішень інноваційним асортиментом продукції для автоматизації будівель. Крім того, ми отримуємо цінний ресурс для розробки рішень щодо використання Інтернету в технологіях для будівель», — сказав Роланд Бент (Roland Bent), виконавчий віце-президент Phoenix Contact.

Виконавчим віце-президентом Sysmik GmbH Dresden і надалі залишиться Герт-Ульріх Вак (Gert-Ulrich Vack). Бізнес-операції і надалі здійснюватимуться під ім’ям Sysmik GmbH Dresden.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити