До всієї інформації для ЗМІ

Простий збір погодних даних

30.06.2016

Метеорологічна станція  

Попередньо зібране рішення для збору погодних даних

Phoenix Contact пропонує попередньо зібране і перевірене часом рішення для реєстрації метеорологічних даних. До метеорологічної станції можна підключити багато стандартних датчиків через стандартні інтерфейси.

Датчики вимірюють значення швидкості й напрямку вітру, температури, інтенсивності інсоляції, вологості повітря та рівня опадів. Ці погодні дані використовуються, наприклад, для визначення ефективності фотоелектричної установки та максимально швидкого реагування в разі відхилення від очікуваної продуктивності. Всі електричні компоненти станції мають захист від перенапруг. Конфігурування окремих датчиків здійснюється за допомогою простого веб-інтерфейсу. Це дає змогу обходитися без навичок програмування під час введення метеорологічної станції в експлуатацію. Зібрані дані передаються за допомогою відповідних інтерфейсів до системи SCADA в центральній диспетчерській для моніторингу та керування. У разі відсутності обміну даними з системою SCADA дані зберігаються в локальному сховищі контролера.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Додаткова інформація

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити