До всієї інформації для ЗМІ

Корпус з'єднувача з бічним і прямим напрямком відводу кабелю

14.09.2015

З’єднувачі для тяжких умов експлуатації HEAVYCON EVO  

Корпус TWIN з двома гнучкими відводами кабелю

Компанія Phoenix Contact розширила тепер свій асортименті промислових з'єднувачів для тяжких умов експлуатації HEAVYCON EVO трьома корпусами TWIN.

Нові корпуси пропонуються в розмірах від B10 до B24 для поперечних скоб з двома довжинами кабелю з різним маркуванням. Відповідні різьбові кабельні вводи з байонетними замками у розмірах від M20 до M40 забезпечують як бічний, так і прямий напрямок виведення кабелю в одному корпусі. Корпус TWIN є доброю альтернативою захисним рукавам або спеціальним корпусам з індивідуально підібраними довжинами кабелів особливо у випадках з модульними контактними вставками, де потрібно вводити різні проводи для сигналів, даних, живлення та пневматики у корпус з'єднувача. Система з порівняно невеликою кількістю окремих частин забезпечує високу гнучкість при введенні кабелю та при виборі напрямку виводу кабелю. Крім того, напрямок виводу кабелю можна в подальшому змінити прямо на місці. Матеріал корпусу спеціально підібраний з урахуванням складних умов експлуатації в промисловості. Корпуси мають ступінь захисту IP65/66.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити