До всієї інформації для ЗМІ

Більше безпеки для зарядних станцій

20.07.2015

Одноканальний модуль RCM  

Контроль диференційного струму на зарядних станціях

Компанія Phoenix Contact розробила нові модулі контролю диференційного струму EV RCM спеціально з урахуванням нормативних вимог IEC 61851-1 щодо визначення постійних диференційних струмів на зарядній станції.

Згідно з сучасними проектами стандартів, у майбутньому в зарядній інфраструктурі буде необхідним використання або типу Typ B FI або, як варіант, типу Typ A FI з додатковими засобами виявлення та відключення при виникненні диференційних постійних струмів > 6 мА. При цьому постійні струми, що виниклі, наприклад, в результаті дефекту ізоляції на автомобілі, не повинні чинити негативного впливу на інфраструктуру. Модулі визначають змінні та постійні диференційні струми і переривають процес заряджання ще до потрапляння диференційного струму до системи. Модулі RCM сумісні з системами управління заряджанням серії EV Charge Control від Phoenix Contact. Це забезпечує можливість автоматичного скидання модулів диференційного струму і проведення автоматичної самодіагностики. Це знижує витрати і підвищує рівень експлуатаційної готовності зарядної станції. Модулі виготовляються в одно- або двоканальному виконанні і можуть використовуватись для контролю диференційних струмів як у домашніх, так і комерційних зарядних пунктах.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити