До всієї інформації для ЗМІ

Розподільна коробка для силових застосувань

04.08.2015

M12 Power Box  

Розподільна коробка для силових застосувань

Розподіл енергії в полі при напрузі живлення 24 В потребує великих перерізів проводів для запобігання падінню напруги на великих відстанях.

Для такого використання компанією Phoenix Contact розроблені розподільні коробки M12-Power у поєднанні зі стандартними кабелями до 4x6 мм². Розподільник має чотири гнізда M12 з T-кодуванням та зі струмовим навантаженням до 10 A на кожен канал. Кожен з восьми каналів оснащений прапорцевим запобіжником. Споживачі напряму підключаються за допомогою стандартних кабелів M12 з T-кодуванням. Підведення живлення до розподільника здійснюється через стандартні кабелі, а також через вставний сальниковий корпус з контактними вставками та окремими обтискними контактами. Стан можна в будь-який час визначити за світлодіодами на вхідній та вихідній сторонах. Додатковий аналіз виконується через діагностичний порт M12, з'єднаний з контролером в розподільній шафі. Вироби з T-кодуванням, такі як екструдовані системні проводи, призначені для монтажу з'єднувачі, Y-подібні розподільники та розподільники енергії забезпечують можливість повного розподілу енергії в полі.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити