До всієї інформації для ЗМІ

Network Manager мінімізує витрати на конфігурування

30.05.2017

Упаковка програмного забезпечення Network Manager  

Network Manager — просте введення в експлуатацію та конфігурування

Ми пропонуємо вам нове програмне забезпечення Network Manager для швидкого та простого введення в експлуатацію керованих комутаторів, бездротових компонентів та пристроїв безпеки від Phoenix Contact.

Застосування керованих комутаторів або компонентів WLAN завжди означає також витрати на конфігурування.  Конфігурування вимагають щонайменше параметри IP. Часто також додаються інші функції, такі як резервування, сегментація через VLAN або SSID для компонентів WLAN. Для полегшення обслуговування зростаючої кількості керованих пристроїв у мережі необхідно звести до мінімуму зусилля з конфігурування. Тут вам допоможе програмне забезпечення Network Manager, яке дозволяє виконувати моніторинг, конфігурування та актуалізацію компонентів мережі за допомогою одного інструмента. Особливо високих витрат вимагає перевірка актуальності багатьох компонентів. Їх можна звести до мінімуму шляхом простого розгортання прошивок.

Для того щоб задовольнити вимоги протоколів промислового Ethernet, EtherNet/IP та PROFINET, видача IP інтегрується через DHCP та DCP. Таким чином, Network Manager може використовуватися зокрема й у вашій галузі застосування, незалежно від того, чим саме ви займаєтесь: машинобудуванням, виробничими системами чи технологічним обладнанням.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити