До всієї інформації для ЗМІ

Багатофункціональні реле безпеки

04.02.2014

Продуктовий ряд багатофункціональних реле безпеки PSR-MXF  

Багатофункціональні реле безпеки PSR-MXF

Для компактного обладнання: реле безпеки PSR-MXF контролює до трьох функцій безпеки в одному пристрої, габаритна ширина якого становить всього 22,5 мм.

З реле можна складати запобіжні ланцюги безпеки відповідно до PLe або SILCL 3. Нова лінійка продукції охоплює чотири різні функціональні модулі, кожен з яких має по три варіанти клем. За допомогою двох місцевих контурів датчиків можна контролювати різні ділянки захисту на одній машині. Це спрощує концепції безпеки і підвищує продуктивність машини. Крім того, передбачений ланцюг датчиків вищого рівня, наприклад, для сигналів аварійного вимкнення. Можна здійснювати контроль всіх розповсюджених датчиків, таких як механічний сигнал аварійного вимкнення або запобіжне блокування, світловий бар'єр, а також механічних вимикачів. Пристрій не потребує конфігурування, тому він дуже простий в обслуговуванні. Технологія швидкого підключення Push-in дозволяє здійснювати монтаж без використання інструменту, завдяки чому скорочується час введення обладнання в експлуатацію.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Додаткова інформація

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити