До всієї інформації для ЗМІ

З’єднувачі для тяжких умов експлуатації та обмеженого простору

30.05.2016

З’єднувачі для тяжких умов експлуатації HEAVYCON EVO  

Корпуси B6-TWIN, а також B16 і B24 низького типу

З’єднувачі Phoenix Contact типу HEAVYCON EVO розраховані на тяжкі умови експлуатації та відрізняються від інших виробів запатентованою системою EVO-Lock.

Тепер можна вільно регулювати напрямок відведення кабелю безпосередньо на місці монтажу. Нові вироби серії EVO — низький сальниковий корпус типорозмірів B16 і B24, а також корпус B6-TWIN із двома гнучкими відводами кабелю й поздовжньою фіксувальною скобою. Ці новинки ідеально підходять для застосування в умовах обмеженого простору. Вироби виготовлено з міцної та високоякісної пластмаси, що належить до класу ударостійкості IK09 й забезпечує ступінь захисту IP66. До того ж, вони сумісні з промисловими стандартами, що дозволяє комбінувати їх з будь-якими стандартними алюмінієвими корпусами. Окрім нового корпусу B6-TWIN, асортимент продукції включає також корпус TWIN типорозмірів B10—B24 з поперечною фіксувальною скобою. Значна перевага виробів серії EVO — скорочення витрат на складування, оскільки розмір їхніх корпусів менший від звичайних до 75 %. Різьбові кабельні вводи з байонетними замками забезпечують як бічний, так і прямий напрямок виведення кабелю в одному корпусі.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити