До всієї інформації для ЗМІ

Нові людино-машинні інтерфейси для експлуатації просто неба

29.03.2017

Сенсорна панель для експлуатації просто неба в екстремальних умовах навколишнього середовища  

Сенсорна панель для експлуатації просто неба в екстремальних умовах навколишнього середовища

Людино-машинні інтерфейси для експлуатації просто неба з процесорами нового покоління та сенсорним екраном «скло-плівка-скло» забезпечують потужність і міцність, необхідні для виконання завдань підвищеної складності.

Завдяки сертифікації C1D2 для екстремальних умов експлуатації можна керувати установкою та здійснювати моніторинг її роботи в будь-якому середовищі. Оптична склейка (Optical Bonding) дозволяє читати з дисплею при прямому сонячному світлі, захищає від УФ та ІЧ випромінювання та дозволяє використовувати дисплей навіть у робочих рукавицях. ЛМІ призначені для розширеного діапазону температури від -20 °C до +70 °C (та від -32 °C до +70 °C). Ступінь захисту IP67 робить панель оператора стійкою до погодних умов та додатково до таких впливів навколишнього середовища, як сольовий туман, терміти чи хімікати. Потужний процесор 1 ГГц забезпечує зовнішнім пристроям короткий час відгуку та швидке оновлення зображення. Різноманітні діагоналі дисплеїв від 4,3" до 12,1" надають гнучкість у плануванні установок. Інтерфейси 1 x ETH (10/100) та 2 x USB 2.0 вбудовані у стандартній комплектації та додатково для поєднання панелей оператора у мережу пропонуються такі інтерфейси як 1 x RS-232, 1 x RS-485, а також 2 x CAN. Вбудоване програмне забезпечення з візуалізації Visu+, а також безкоштовне ПЗ Visu+ Express дозволяють просте проектування візуалізації та роблять можливим гнучке під’єднання різноманітних систем сторонніх виробників за допомогою драйверів.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити