До всієї інформації для ЗМІ

Сигнальні кабелі відтепер також довжиною до 500 метрів на барабані

26.01.2016

Кабельний барабан, чорний  

Сигнальні кабелі довжиною до 500 метрів на барабані

Phoenix Contact відтепер пропонує не тільки бухти кабелю довжиною до 100 метрів, а ще й сигнальні кабелі невеликою довжиною до 500 метрів на барабанах.

Тісна співпраця Phoenix Contact із провідними виробниками кабелів надає переваги клієнтам. Phoenix Contact використовує декілька тисяч кілометрів кабелю на рік і може запропонувати хороше співвідношення між пропозицією та ціною навіть для невеликих обсягів. Сигнальні кабелі мають великий асортимент варіантів покриття, як, наприклад, поліуретан або ПВХ, розмірів перетину, кількості жил і кольорів. Крім того в наявності є екрановані та неекрановані кабелі. Кабельний барабан можна самостійно конфігурувати та індивідуально визначати довжину, обираючи між відрізками 110 і 500 метрів, або навіть відрізками у 10 метрів. Для підключення цих кабелів Phoenix Contact пропонує широкий асортимент збірних з’єднувачів для монтажу. Вони представлені з’єднувачами М8, М12 та з’єднувачами для клапанів, на вибір зі з’єднанням під пайку, гвинтовим затискачем, пружинним затискачем або швидким безпосереднім приєднанням провідників.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити