До всієї інформації для ЗМІ

Система входу/виходу Axioline F тепер для стандарту МЕК 61850

15.06.2015

Axioline F відповідно до стандарту МЕК 61850  

Новий модуль Axioline F для використання в енергетичних системах

Особливо міцна система входу/виходу Axioline F спеціально призначена для застосування в енергетичній сфері. З новим пристроєм сполучення шини та новим модулем входу/виходу система входу/виходу тепер також відповідає стандарту МЕК 61850.

Пристрій сполучення шини можна просто і гнучко конфігурувати через веб-інтерфейс. Всі параметри, необхідні для експлуатації станції, можна налаштувати без знань з програмування. Пристрій сполучення шини безпосередньо обробляє дані конфігурації МЕК 61850 CID або SCD. Стандартизована реалізація процесів передачі даних за стандартом МЕК 61850, сертифікована KEMA, гарантує безпечне функціонування системи під час взаємодії. Модулі входу/виходу з цифровими релейними входами та виходами виконують особливі вимоги енергетичної системи, такі як підвищений рівень номінальної напруги від 220 В постійного струму або стійкІсть ізоляції до імпульсних перенапруг від 5 кВ. Нові модулі, як і інші пристрої цієї системи входу/виходу, відрізняються особливо високою стійкістю до перешкод до 8 кВ, високим рівнем міцності до механічних навантажень, таких як ударні навантаження до 30 г, а також швидким визначенням сигналу. При цьому в системі входу/виходу не використовуються розділювальні пластини, завдяки чому модуль можна вільно комбінувати з наявним асортиментом Axioline F.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити