До всієї інформації для ЗМІ

Готові до підключення блоки розгалужувачів із технологією з’єднання Push-in

03.04.2017

Готові до підключення блоки розгалужувачів PTFIX із технологією з’єднання Push-in  

Готові до підключення блоки розгалужувачів PTFIX із технологією з’єднання Push-in

Встановлюйте нові блоки розгалужувачів PTFIX від Phoenix Contact без необхідності ручного встановлення клем та заощаджуйте таким чином до 80 відсотків часу.

Пропонуються блоки розгалужувачів на 1,5 мм² та на 2,5 мм² з різною кількістю полюсів. Їх можна встановлювати в ряд без збільшення монтажної довжини та гнучко розширювати потенціали за допомогою двополюсних стандартних вставних перемичок. Блоки розгалужувачів пропонуються на вибір з можливістю монтажу на DIN-рейку, безпосереднього монтажу та приклеювання, для гнучкого створення будь-якого застосування. Попередньо підготовлені або жорсткі провідники можна швидко підключати за допомогою технології безпосереднього вставлення Push-in. Поперечний монтаж на DIN-рейку та компактна конструкція дозволяють заощаджувати до 50 відсоктів місця. Для однозначного, інтуїтивно зрозумілого та надійного монтажу блоки розгалужувачів і блоки подачі живлення з 6, 12 і 18 точками підключення пропонуються на вибір в одинадцяти кольорових варіантах. Нанесення написів на точки з’єднання дозволяє забезпечити наочність електромонтажу. Таким чином PTFIX забезпечує гнучкий та економічний розподіл струму навантаження та струму керування.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити