До всієї інформації для ЗМІ

Найвужчий у світі пристрій захист від перенапруги без струмів витоку типу 2

03.03.2017

Розрядник для захисту від перенапруги без струмів витоку типу 2 VALVETRAB-SEC  

Надзвичайно вузькі, довговічні та потужні: нові пристрої захисту типу 2 без струмів витоку з технологією SEC Technology

Нові пристрої захисту VALVETRAB-SEC VF від Phoenix Contact — це найвужчі в світі пристрої захисту від перенапруги типу 2 без струмів витоку (SPD).

Завдяки технології Safe Energy Control вони відрізняються довговічністю та високою продуктивністю. Компактна конструкція та високий рівень продуктивності дозволяють їм надавати повний захист при мінімальній потребі у просторі. Прикладом виникнення струмів витоку є системи об’єктивного контролю на посту централізації залізничних шляхів. При цьому виникають тимчасові перенапруги, пов’язані з високим зворотнім струмом. Пристрої захисту на основі варисторів швидко перенавантажуються. Інший приклад — навмисні струми витоку в електричних установках. Вони пошкоджують звичайні пристрої захисту від перенапруги за короткий час. Через це для захисту електричних пристроїв рекомендовано використовувати пристрої захисту з послідовним з’єднанням газонаповненого розрядника для захисту від перенапруги. Послідовне з’єднання ізолює варистор від тимчасових перенапруг та зворотних струмів. Низький рівень захисту зберігається. Пропонуються варіанти для однофазних та трифазних систем TN-S та ТТ, а також для трифазної системи TN-C з постійною напругою в 350 В змінного струму. Контрольний прилад Checkmaster 2 дозволяє швидко та просто проводити регулярні перевірки захисних вилок.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити