До всієї інформації для ЗМІ

Безпечна робота з фотоелектричними установками

18.04.2016

Інтелектуальна система відключення модулів фотоелектричних установок SOLARCHECK RSD  

Система SOLARCHECK RSD — запорука безпечної роботи з фотоелектричними установками

Розроблена компанією Phoenix Contact нова інтелектуальна система відключення модулів фотоелектричних установок SOLARCHECK RSD автоматично переводить дахові фотоелектричні установки в безпечний стан.

Під час монтажу й технічного обслуговування, а також у позаштатних ситуаціях персонал надійно захищений від небезпечного для життя враження електричним струмом. Фотоелектричні дахові установки генерують постійний струм напругою до 1000 В, і їхнє відключення з боку постійного струму — завдання не з легких. Виконання робіт на пошкодженій установці — дуже ризикована справа. Система відключення модулів аналізує показники сили струму та напруги в установці з боку постійного струму. Відхилення від норми або відключення інвертора ведуть до автоматичного відключення відповідних сонячних модулів. Перезапуск установки відбувається автоматично після відновлення технічно прийнятних і безпечних умов експлуатації. Ця розроблена й запатентована компанією Phoenix Contact технологія швидкого автоматичного вимкнення (Auto Rapid Shutdown) працює швидше та надійніше, ніж людина, яка обов’язково втратить певний час на прийняття рішення та ручне втручання.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити