До всієї інформації для ЗМІ

Візуалізація лицевої панелі для простої діагностики комутатора

04.01.2016

Лицеві панелі людино-машинного інтерфейсу  

Лицева панель людино-машинного інтерфейсу для діагностики мережі та резервування

Для покращених керованих комутаторів лінійки FL Switch 7000 від Phoenix Contact відтепер є лицьові панелі людино-машинного інтерфейсу, які призначені для діагностики та конфігурування в полі.

Комутатори підтримують у середовищі EtherNet/IP протокол Device-Level-Ring (DLR) для практично безривкового часу перемикання в три мілісекунди, а також Common Industrial Protocol (CIP). З лицьової панелі людино-машинного інтерфейсу через систему обслуговування в мережах EtherNet/IP можна отримати доступ до важливої діагностичної інформації мережі, а також проводити конфігурації конкретних портів у полі. Завдяки попередньо сконфігурованій інформації CIP введення в експлуатацію можливе без програмування. Лицьова панель людино-машинного інтерфейсу дозволяє зокрема миттєво виявляти зміни в машинній мережі, такі як втрата з’єднання з портом, переривання електричного живлення або активізація механізму резервування DLR. Завдяки цьому користувач у разі виникнення помилки може швидко почати діяти та вжити запобіжних заходів. Дані щодо лицьової панелі та короткий посібник можна завантажити зі сторінки комутаторів із докладною інформацією про продукт.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити