До всієї інформації для ЗМІ

Інтелектуальні розширювальні системи Ethernet

18.04.2016

Розширювальна система Ethernet  

Розширювальна система Ethernet для розлогих мереж IP

Розширювальна система Ethernet від Phoenix Contact вперше дозволяє поєднувати керовані та некеровані розширювачі на відстані до 20 кілометрів за принципом Plug-and-Play.

Ця комбінація забезпечує можливість діагностики всіх абонентів та ліній через IP, а також іх надзвичайно економічне поєднання у велику IP-мережу. Вже сьогодні використання некерованого розширювача Ethernet дозволяє реалізовувати зв'язок через IP у великих Ethernet-мережах. Для поєднання в мережу використовуються наявні двожильні мідні кабелі. Автоматичне визначення топології та швидкості передачі даних заощаджують час та гроші під час введення в експлуатацію. Ще однією великою перевагою цієї системи є те, що вона може бути розширена під час роботи без зворотної дії та дозволяє використовувати лінійну топологію та топологію «точка-точка». У великих системах, де особливе значення має високий рівень надійності, резервна кільцева функція забезпечує безперебійний IP-зв'язок. З керованим розширювачем Ethernet відтепер можна виконувати централізовану діагностику через IP і некерованих розширювачів Ethernet. Система з ним не лише реагує на зміну рамкових умов, але й робить попередження у разі неочікуваних подій, таких як загасання відрізку.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити