До всієї інформації для ЗМІ

Рішення WLAN для машинобудування

20.04.2017

Рішення WLAN для машинобудування  

Рішення WLAN для машинобудування

Новий модуль радіозв'язку WLAN 1100 від Phoenix Contact поєднує точку доступу та антенну техніку лише в одному пристрої.

На відміну від класичної концепції він встановлюється не в шафу керування, а, як антена, безпосередньо на машини, мобільні транспортні засоби або розподільні шафи. Дві вбудовані потужні антени з технологією MIMO забезпечують прийом усюди, де потрібно. Концепція дозволяє користувачу створювати не лише недороге, але й особливо просте під’єднання обладнання до WLAN. Відпадає потреба в затратному проектуванні WLAN та встановленні антен. Оскільки модуль радіозв'язку не займає місця в розподільній шафі, його можна використовувати для простого додаткового оснащення. Він кріпиться в гнізді та під’єднується звичним чином за допомогою з’єднувача COMBICON та Ethernet-штекера RJ45. Модуль радіозв'язку також придатний до використання в жорстких промислових середовищах. Він стійкий до ударів відповідно до IK08, а тому витримує навіть високі механічні навантаження.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити