До всієї інформації для ЗМІ

Просте проведення кабелів та проводів до дверцят розподільної шафи

03.04.2017

Система проведення кабелів CGS  

Просте проведення кабелів та проводів до дверцят розподільної шафи

Система кабелепроводу CGS з поворотним важелем від Phoenix Contact спрощує надійне прокладання проводів, кабелів та джгутів до дверцят розподільної шафи або до поворотної монтажної рами.

Шарнірні з’єднання, заявлені на патентування, можна відкривати й закривати та проводити через них проводи разом зі штекером. Порівняно з монтажем із використанням кабельних шлангів, цей вид монтажу простіший та дозволяє заощаджувати час. Система кабелепроводу насамперед призначена для стандартних проводів і кабелів з підготовленими штекерами. Рух та вигин у зоні повороту попередньо визначені до 180°, що дозволяє уникнути пошкоджень жили під час відкривання та закривання дверцят. Профілі дозволяють додатково захистити та згрупувати ваші кабелі. Розвантаження від зусиль натягу забезпечується звичайними кабельними стяжками. Можливість нанесення крупного маркування на кабельний міст забезпечує наочність. Спрощення процесу конструювання завдяки можливості планування та відображення системи кабелепроводів в CAD-системі на відміну від кабельних шлангів. При цьому заздалегідь визначається довжина кабелів, адже її також можна спланувати.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити