До всієї інформації для ЗМІ

Багатоточковий мультиплексор для неперервних технологічних процесів

04.08.2015

Багатоточковий мультиплексор для шинної системи RS-485  

Проста адресація входів/виходів за допомогою коліщатка в шинній системи RS-485

Новий пристрій сполучення шини RS-485 від Phoenix Contact у поєднанні з модулями входу/виходу безпровідної системи Radioline утворює мультиплексорну систему, спеціально адаптовану до неперервних технологічних процесів.

Присвоєння адресів головних модулів та модулів входу/виходу як і в бездротовій системі Radioline відбувається зазвичай швидко й нескладно за допомогою дискових перемикачів на передній частині пристроїв. Таким чином сигнали входу/виходу можуть розподілятися в шинній системі RS-485 без конфігурування та використання програмного забезпечення. Додатково до системи 2-дротової шини RS-485, з кількістю станцій в мережі до 99, можливе підключення також бездротової системи Radioline, що робить можливою комунікацію між модулями входу/виходу різних системам. Альтернативою є експлуатація станції в індивідуальному режимі c пристроєм Modbus/RTU -Master, та, відповідно, з безпосереднім підключенням до контролера. Для надійної та тривалої експлуатації в промисловості модулі входу/виходу лінійці продукції Radioline відрізняються по-канальною гальванічною розв'язкою та розширеним діапазоном робочих температур від -40 до +70 °C. Додатково система пропонує широкий пакет апробацій з відповідністю вимогам ATEX-, IECEx- та UL.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити