До всієї інформації для ЗМІ

Настроювані джерела живлення для забезпечення максимальної експлуатаційної готовності

21.04.2016

За допомогою NFC можна індивідуально задавати параметри джерел електричного живлення  

За допомогою NFC можна індивідуально задавати параметри джерел електричного живлення

Зустрічайте новинку від компанії Phoenix Contact — QUINT POWER, перше в світі джерело живлення з можливостями індивідуального настроювання, що може бути зроблено за бажанням клієнта перед поставкою.

Порогові значення та характеристики встановлюються дистанційно через смартфон або планшет за допомогою інтегрованого інтерфейсу NFC. Інтегрована технологія селективного відключення (Selective Fuse Breaking — SFB) забезпечує впродовж максимум 15 мілісекунд подачу струму, що максимум у шість раз перевищує номінальний, завдяки чому вибірково спрацьовують стандартні силові вимикачі. Паралельно підключені споживачі продовжують працювати. Для простого розширення установки передбачено статичний запас струму до 125 % від номінального, доступний у довготривалому режимі. Для запускання сильнострумових споживачів передбачено також динамічний запас струму до 200 % від номінального, доступний упродовж максимум п’яти секунд. Розширена система превентивного моніторингу функціонування завчасно (ще до появи несправностей) повідомляє про специфічні для установки критичні робочі стани. Одно- та трифазні 24-вольтні джерела живлення устатковані вбудованим газонаповненим розрядником, а тому мають високу стійкість до перешкод і забезпечують більше ніж 20-мілісекундний запас часу буферизації у випадку відключення електроенергії.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити