До всієї інформації для ЗМІ

Міцний блок живлення на 40 А для несприятливих умов навколишнього середовища

06.02.2017

Блок живлення TRIO POWER на 40 А  

TRIO POWER: блок живлення на 40 А для великої потужності

Нові варіанти джерел живлення лінійки TRIO POWER від Phoenix Contact забезпечують надійне постачання енергії до вашого споживача навіть у жорстких умовах навколишнього середовища.

Новий 40 А - пристрій, як і його попередники, витримує дуже великі електричні навантаження та вирізняється високою механічною міцністю. Висока експлуатаційна готовність має найвищий пріоритет для всіх машин і установок. Блок живлення TRIO POWER пропонує динамічний резерв потужності, який завдяки 60 А, тобто 150 відсоткам від номінального струму, протягом п’яти секунд дозволяє запускати навіть установки з великим навантаженням. Міцна конструкція з високим рівнем діелектричної стійкості, високий середній час безвідмовної роботи (MTBF) понад мільйон годин, а також активна функція моніторингу вихідного постійного струму зі світлодіодним індикатором DC-OK та безпотенційним сигнальним контактом — все це сприяє надійному постачанню енергії для всіх підключених до 24 В споживачів постійного струму. Електромонтаж без використання інструментів за допомогою технології Push-in дозволяє заощадити час при встановленні. Завдяки габаритній ширині 110 мм трифазний пристрій на 40 А займає дуже мало місця в розподільній шафі.  Широкий діапазон температури від -25 °C до +70 °C забезпечує високу гнучкість застосування. Великий діапазон вхідної напруги від 320 до 575 В змінного струму, а також повний пакет сертифікатів забезпечують можливість використання в усьому світі.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити