До всієї інформації для ЗМІ

Система сповіщення з новою прошивкою та програмою

25.11.2016

TC Mobile I/O X200  

Компактний сигнальний модуль для виконання задач з сигналізації та дистанційного керування.

Компактна система сповіщення TC Mobile I/O X200 від Phoenix Contact, спеціального оптимізована для передачі аварійних повідомлень та комутації, тепер вирізняється ще більшою простотою застосування завдяки безкоштовній програмі для Android та iOS.

Таким чином можна, наприклад, швидко переключити систему зовнішнього освітлення або віддалений насос натисканням кнопки. З цією програмою вам більше не треба писати SMS, тож обслуговування стає ще більш комфортним. Ручне або періодичне автоматичне оновлення статусу забезпечує можливість огляду витрат на зв'язок. Аварійні повідомлення звичним чином передаються у вигляді SMS- або електронним листом. Так забезпечується висока доступність навіть без підключення до Інтернету. В новій версії прошивки 2.0 виходи системи сповіщення можна переключати за допомогою телефонного дзвінка, без додаткових витрат. При цьому пристрій розпізнає вхідний виклик, але не відповідає на нього. Крім того, аналогові входи можна масштабувати або об'єднати. Пристрій автоматично переводить отриманий в ході вимірювань сигнал датчика у фактичну величину.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити