До всієї інформації для ЗМІ

Новий перетворювач напруги постійного струму

15.01.2016

Перетворювач напруги MACX MCR-VDC  

Новий перетворювач напруги для формування сигналу

Новий перетворювач напруги MACX MCR-VDC дозволяє вимірювати постійну напругу до 660 В постійного струму та перетворювати її на нормований аналоговий сигнал.

Модулі також можуть бути використані до максимальної напруги в заземлених ланцюгах. Відповідно до вимог безпеки стандарту IEC 61010 вони пропонують підвищену ізоляцію завдяки наявним повітряним проміжкам та шляхам витоку струму на друкованій платі. Вимірювальні перетворювачі постійного струму постачаються на вибір із технологією push-in або технологією гвинтового з’єднання Конфігурація продукту здійснюється за допомогою легко доступних DIP-перемикачів на верхній частині корпусу. На додаток до восьми діапазонів напруги, що можна обирати, тут також можна налаштувати потрібний стандартний сигнал. Ступінчастий діапазон вимірювань починається від 0–24 В постійного струму і сягає до 0–550 В постійного струму. За допомогою настройки нуля та кроку кожен діапазон вимірювань може варіюватися на ± 20 %, що розширює діапазон вимірювань до 660 В постійного струму. Ця настройка здійснюється за допомогою Teach-In-Wheel у верхній частині модуля без використання інструментів. Таким чином бажаний стандартний сигнал завжди досягає свого максимального значення незалежно від рівня прикладеної напруги вимірювання.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити