До всієї інформації для ЗМІ

Засновано проект створення швидшої системи зарядки електромобілів

31.08.2015

CharIn — проект розвитку технології CSS  

Проект розвитку зарядного інтерфейсу (CharIN)

Компанія Phoenix Contact E-Mobility GmbH об’єднала свої зусилля з провідними компаніями електромобільної галузі в рамках проекту розвитку зарядного інтерфейсу (CharIN).

Іншими учасниками проекту є компанії Audi, BMW, Daimler, Ford, Mennekes, Opel, Porsche, TÜV Süd і Volkswagen. Метою проекту, окрім всього іншого, є підтримка та розвиток комбінованої системи зарядки CCS — розробленого компанією Phoenix Contact у співпраці з німецькою автомобільною галуззю універсального зарядного інтерфейсу для електромобілів. Не пізніше 2017 року власники електромобілів зможуть заряджати свої транспортні засоби на всіх зарядних станціях Європи за допомогою комбінованої системи зарядки. «Нашим спільним прагненням є зміцнення впевненості на ринку в практичності повсякденного використання електричного транспорту. Ми суттєво наблизилися до реалізації цього плану завдяки провідним партнерам галузі та спільній меті подальшого просування технології CCS», — радіє Гельмут Фрідріх (Helmut Friedrich), виконавчий віце-президент PxC E-Mobility GmbH. У жовтні 2015 року члени об’єднання вперше презентують інформацію про себе та концепцію розвитку комбінованої системи зарядки на конгресі автомобільної електроніки (ELIV) у Баден-Бадені.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити