До всієї інформації для ЗМІ

Високопродуктивна комп’ютерна техніка з привабливим дизайном

23.11.2015

Нове покоління блочних і панельних ПК Valueline  

Блочні й панельні ПК серії Valueline для втілення сучасних концепцій керування

Нове покоління промислових ПК Phoenix Contact Valueline — це блочні ПК різних класів потужності та панельні ПК із привабливим дизайном, устатковані ємнісним сенсорним екраном.

Промислові ПК, відзначені премією Red Dot за найкращий дизайн, — стійке до зовнішніх впливів рішення для використання безпосередньо на машинному обладнанні. Вони мають безвентиляторну конструкцію. Передбачено доступ до всіх важливих складників, що забезпечує довговічність пристрою та зручність технічного обслуговування. Покупець може вибрати бажану діагональ дисплея: від 15,6 до 21,5 дюйма. Крім того, блочний ПК може працювати з кількома дисплеями та сумісний із великими дисплеями, що мають роздільну здатність до 4 кілопікселів. Залежно від складності виконуваних завдань користувачу пропонуються різні процесори: Intel Core i5-4300U, Intel Core i3-4010U та Intel Celeron N2930. Чотири інтерфейси USB 2.0 (або два USB 2.0 і два USB 3.0), а також відеовихід DisplayPort уможливлюють підключення промислового ПК до різних мереж. Пристрій можна розширювати за допомогою слота PCI-/PCIe. Рівень безпеки даних підвищено за рахунок використання двох пристроїв зберігання даних і підтримки RAID.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити