До всієї інформації для ЗМІ

Надійне опанування струмів блискавки до 50 кА.

02.08.2016

Блискавкозахисний розрядник FLASHTRAB-SEC-PLUS 264  

Блискавкозахисний розрядник типу 1 з технологією Safe Energy Control

Нові блискавкозахисні розрядники типу 1 FLT-SEC-PLUS 264 від Phoenix Contact застосовуються в мережах головного живлення напругою 230/400 В.

Навіть при великих струмах блискавки до 50 кА на полюс пристрої залишаються захищеними та можуть продовжувати роботу без змін. Завдяки технології SEC (Safe Energy Control) ці захисні пристрої відрізняються довговічністю та високою продуктивністю. Іскровий проміжок надійно усуває будь-який струм післядії. Перевагою такого рішення є те, що під час удару блискавки навантаження на всю систему знижується до мінімуму. Економія місця та гнучкість монтажу завдяки компактній конструкції. При струмах до 500 A при цьому можна відмовитись від окремого запобіжника розрядника. В асортименті продукція для захисту систем живлення з кількістю фаз від однієї до трьох. Низький рівень захисту захищає компоненти, розташовані нижче за схемою. Користувач в будь-який момент може дізнатися про стан виробу за допомогою добре зрозумілої індикації стану та контакту дистанційної сигналізації з нульовим потенціалом. Регулярні перевірки пристроїв захисту виконуються швидко та легко за допомогою контрольного приладу CHECKMASTER 2. Пристрій захисту типу 1 пройшов випробування та сертифікацію як комбінований розрядник типу 2.


PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Новий програмований контролер заряджання

Високотехнологічне комплексне рішення для зарядних станцій змінного/постійного струму

Новий програмований контролер заряджання
Дізнатися більше

Електронне навчання

Пройдіть навчання on-line у будь-який час, у будь-якому зручному місці.

Електронне навчання від Phoenix Contact
Дізнатися більше

Електронні каталоги

Скористайтеся зручними каталогами в електронному вигляді.

Каталог в електронному вигляді
До каталогів продукції

Новини

Огляд новин

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити